Skocz do zawartości

napylanie nikasilu


IZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam spokoj? chce nikasil pie**ole docierac motor i ciągłe szlify a powiedzcie mi wysyłają z serwisów gdzieś te cylindry? tzn jade z cylindrem do serwisu i ślą gdzies na czechy czy cos i czy ktos napylał juz i ile go to kosztowało

 

Dobra ale po co się wściekać? Jak masz kasę i chcesz ją wydawać to mnie to wali co zrobisz. Ja tylko zaproponowałem jedno z rozwiązań ;] ciągłe szlify, docieranie bardzo straszne, ale jak ci pierdolnie coś w silniku to masz sieczkę a w żeliwie robisz ten tak pieruńsko nie lubiany szlif za 50 czy 80zł i jedziesz dalej ;] Nicasil to zajebista rzecz ale pieruńsko droga. Koeljną sprawą jest jakość tego (podobno) nicasilu nakładanego w Czechach w Uk czy tez u Pana Mietka w stodole....tak naprawdę nie masz pewności czy dostaniesz nicasil czy też Chromo-Nikiel albo sam chrom techniczny .... niektóre osoby na forum o tym ostrzegają....

 

Sam się zastanawiam czy kupić cylinder oryginalny do mojej CRm z tłokiem i pierścieniami oryginał Hondy wyjdzie prawie 1000zł...czy też kupić Wertexa tłok za 330zł i zrobić szlif tego cylka co mam na tulei ;] no ale ja biedny jestem wiec chyba wybiorę drugie rozwiązanie....jednak to ja i to tylko moje zdanie nikt nie ma obowiązku się z nim zgadzać, wolny (podobno) kraj każdy robi co chce ;]

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie..........czy to jest tunig z 50cc? Wtedy dostaniesz jakiś wiekszy cylek w nikasilu jak już to podał eXospeed.

 

 

PS: Czy nowsza wersja czyli RMX nie ma przypadkiem silnika od poczciwego TSX?

Edytowane przez hefaistos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie..........czy to jest tunig z 50cc? Wtedy dostaniesz jakiś wiekszy cylek w nikasilu jak już to podał eXospeed.

PS: Czy nowsza wersja czyli RMX nie ma przypadkiem silnika od poczciwego TSX?

W Rmx jest silnik z Ts chłodzonego cieczą.

Wtedy ten zestaw bedzie pasowal Klick. Ja dzisiaj ten zestaw do swojego Ts'a zamowilem :buttrock:

 

Z tego co pamietam to IZO ma powietrzaka, czyli powinien pasowac ten cylinder do ktorego wczesniej podalem link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...