Skocz do zawartości

Skrzynia biegów do gsxr 750


Paweł B
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym po sezonie rozebrac silnik i wymienic skrzynię biegów w suzuki gsxr 750 z 89r olejak

4 wieg po wrzuceniu dziwnie go slychac tak jakby o cos "ocierał"

i mam takie pytanie czy skrzunia biegów od suzuki gsxr 750W rocznik 93 6 biegowa będzie pasowac????

 

a i przy liczniku mam takie 2 czerwone kontrolki ale żadna nieswieci żarówki mają założone nowe reszta kontrolek takie jak luz czy dlugie swiatla świecą a żadna czerwona sie jeszcze niezapalila od czego one są???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia raczej nie bedzie pasowac - inny silnik, chlodzony ciecza.

Co do kontrolek to pewnie maja informowac o jakichs problemach ( np niskie cisnienie oleju ) ale powinny zapalac sie po wlaczeniu zaplonu a gasnac po wlaczeniu silnika.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym po sezonie rozebrac silnik i wymienic skrzynię biegów w suzuki gsxr 750 z 89r olejak

4 wieg po wrzuceniu dziwnie go slychac tak jakby o cos "ocierał"

i mam takie pytanie czy skrzunia biegów od suzuki gsxr 750W rocznik 93 6 biegowa będzie pasowac????

 

 

Pokaż mi Suzuki w którym nie wyje skrzynia. :biggrin: Mam GSX 600F z 99 roku i też wyje,wczesniej byla RF600R i też wyła, GS500E też wyła.... Jak założysz używana skrzynię z innego sprzęta też będzie wyła, może bardziej, może mniej....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi Suzuki w którym nie wyje skrzynia. :) Mam GSX 600F z 99 roku i też wyje,wczesniej byla RF600R i też wyła, GS500E też wyła.... Jak założysz używana skrzynię z innego sprzęta też będzie wyła, może bardziej, może mniej....

 

 

u mie biegi wyc niewyją ale 4 bieg slychac bardzo takie jakies zgrzytanie im jade na tym biegu szybcierj tym to zgrzytanie zmienia się w "wycie" juz slychac wtedy że cos tam z dużą prędkoscią o cos charata żadnych szarpnięc i tym podobnych żeczy niema by sie niedalo jechac chodzi bieg normalnie ale ja jak wrzucam z 3 na 5 zawsze omijem 4 bo cos z nią jest nietak

wiecie może co tam mogło paśc czy wyleciec że tak charakterystycznie glosno słychac biegi przy tuym chodzi normalnie mugl się jakis seger przesunąc, nwyskoczyc z rowka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...