Skocz do zawartości

Zakup chroma - raz jeszcze


LuTo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega ma takie w Hondzie i po małym szlifie przetarły się na wylot.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, jak nie pomacasz to nie sprawdzisz :rolleyes:

A nie bylo przypadkiem tak ze: towar macany nalezy do macanta ??? :icon_biggrin:

Wydaje ci się, że jesteś dowcipny?

Masz rację. Wydaje ci się...

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma takie w Hondzie i po małym szlifie przetarły się na wylot.

 

Witam. Mam takie sakwy bo pojemne (27l-jedna) i tez mialem szlif i o dziwo nie przetarly sie, slady oczywiscie sä - ale bez przesady. Moim zdaniem sztywna sköra na sakwy - to nic zlego, a wrecz przeciwnie (widzialem takie, co wiszä jak flaki!). A cena dla niedowiarköw w Louis`ie to 69,95 €, a miesiäc temu w ofercie za 49,95€. Co do ubioru moto - to w Polsce jest drogo. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie sakwy bo pojemne (27l-jedna) i tez mialem szlif i o dziwo nie przetarly sie, slady oczywiscie sä - ale bez przesady.

 

Dokladnie tak jest.

Sam to potwierdzam a glupie, jak zwykle, uwagi kolegi cezsek sa mocno nie na miejscu w tym dziale ...

Co innego u jego kolegow :banghead:

Tez mam takie sakwy, swiekowane z grubej skory, usztywnione i bardzo, bardzo pakowne.

Po przewroceniu motocykla lekko sie przytarly, ale to wszystko, wiec ..... za 200 stowki tez mozna nabyc przyzwoity towar

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel, cezek !!!!!!!!!!

 

jak chcecie sobie powrzucać, to sobie swoj wątek załóżcie :)

 

 

BTW

 

znalazłem swoją maszynę :icon_mrgreen:)))

 

nie zgadniecie co ;)

 

dla podpowiedzi dodam, że jest z UK i majkelpl jest wykluczony z konkursu ;)

 

 

wiem, wiem, jest to zupełnie coś innego niż myslałem, ale... co mi tam, raz się żyję

 

Zawsze wychodziłem z założenia, że lepiej kupić coś od użytkownika niż od handlarza :biggrin:

 

 

PS

 

Chce ktoś kupić moją sevenkę???

 

stosowne ogłoszenie w stosownym dziale ;)

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=101620

Edytowane przez LuTo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkelpl swojego draga już sprzedał więc po temacie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znacie tego

LINK

??????

jescze tekiego cuda chyba musze poszukać:

http://polskajazda.pl/Motocykle/Yamaha/XVS...ar,Classic/9044

czy właściciel tego wózka jest tu na forum???? Gdzie można to kupić????

He, he, jajcarz z Ciebie LuTo. Tej pani ze zdjęcia nr 7 nie znam, to chyba mrzenie Majkela. :P

 

A teraz na serio. Odpuść sobie 650, jak to ma być Drag to celuj w 1100.

 

A co do przyczepki to mam mieszane uczucia, w związku z tym jednym kółkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]to chyba mrzenie Majkela. :cool:

 

Raczej .... bylo, minelo .... :banghead:

Stara milosc nie rdzewieje ;)

 

A co do przyczepki .... DS 650 + dwie osoby + bagaz + przyczepka .......... hmmmmmmm ..... cienko to widze :lapad:

Ładnie wyglada, ale chyba nie zda egzaminu z jednym kolkiem

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, jajcarz z Ciebie LuTo.

 

 

ze mnie ?? :rolleyes:

 

Tej pani ze zdjęcia nr 7 nie znam, to chyba mrzenie Majkela. :cool:

 

mogłaby być jego córką........ ;)

 

Odpuść sobie 650, jak to ma być Drag to celuj w 1100.

 

wiesz co, wahałem się długo, ale słowo się rzekło, a u mnie ono droższe pieniędzy :buttrock:

 

przemyślałem tę decyzję.

 

Ja i tak nie śmigam generalnie szybciej niż 120-130, a i to w porywach. a jak z Szanowną jade to jak 100 przekraczam to się na mnie dże :evil:

Tak więc na razie majkelowy sprzet mi wystarczy. dużym, niezaprzeczalnym + tego wyboru jest to, że:

 

- sprzet jest kompletnie ubrany i nie będzie (tak mi się pewnie wydaje) trzeba w niego inwestować

- sprzet jest wiadomego pochodzenia

- cena jest przyzwoita

 

pohasam trochę, a potem pewnie puszcze go w dobre ręce. Coś czuję że jak już sie przesiądę to na jakiegoś pótoraka, a na to to muszę trochę kasy poodkładać..........

 

a na razie czytam wątek o dragach.......... jestem na 70 stronie...... jeszcze jakieś 90.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...