Skocz do zawartości

Najlepszy motocykl Supersport 600 za okolo 15 tys


Rekomendowane odpowiedzi

A co myslicie o kawie ER 5?

Kup F-ke z owiewką albo GS 500F do turystyki te moto bedą dobre i naprawde masz większe szanse opanować to moto w groznej sytuacji...

dobra dość tego nasmiewania bo w tym temacie same kpiny :evil: ( choć większość z nich to dobre rady) temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie czy jak nakleję na baku wueski jakąś porządną naklejkę "turbo" albo coś w ten styl to będzie bardziej jak SS600 i o ile wzrośnie moc? Proszę o opinię fachowców.

 

pozdrawiam

Ja bym do tego dołozył puszke pod redbulu przylepioną taśmą izolazcyjną pod siedzieniem :evil: Wtedy całkiem całkiem dawało by rade.

Edytowane przez Kamsel

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

tak czytam i czytam i dochodze do wniosku że (sorki) ale połowa z formumowiczów to kretyni

 

"nie kupuj 600 bo sie zabijesz...." ble ble ble

 

ja po kursie oblatywałem f4 i vfr750 i żyję.

jeżeli chłopak chce coś co wygląda to niech se kupi, chce się lansować to niech się lansuje.....

wiem że SS600 ma moc ale ryzyko zaczyna się od ok 9 tys (kop) a poniżej można latać swobodnie. można wszystko ale z głową....

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam motocykla o pojemnosci 600 cm3. Będzie to moj pierwszy motocykl,

 

Gratuluje pomyslu :icon_twisted:

 

 

Dotychczas jezdzilem 125, 600 nigdy

 

Moze zostan przy 125. 500 w 2 cyl. to gorna granica

 

ja po kursie oblatywałem f4 i vfr750 i żyję.

 

Czekaj jezdziles czy przemieszczales sie z A do B ? Bo jest mala roznica, he, he.

 

Moze mamy tez rozbiezne pojecia o jezdzie. Ja przynyjmniej przemieszczalem sie z A do B. idac byles duuuuuuuuuuuzo lepszy :icon_mrgreen:

 

jeżeli chłopak chce coś co wygląda to niech se kupi, chce się lansować to niech się lansuje.....

 

Tu masz racje, zrobi co zechce. Niech zostawi rodzinie tylko swoj login ( coby napisali gdyby on juz nie mogl )

 

wiem że SS600 ma moc ale ryzyko zaczyna się od ok 9 tys (kop) a poniżej można latać swobodnie. można wszystko ale z głową....

 

Przy jakim motocyklu, przy jakiej nawierzchnie, przy jakiej pogodzie o umiejetnosciach ( i panice ) nie wspomne )

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,jakis małolat zarzucił temat i teraz sie smieje co inni wypisuja,ja to bym proponował nie pisanie w takich tematach w ogóle,moze jakby nikt sie nie odzywał to takie głupie tematy by znikły z forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...