Skocz do zawartości

VIII Zlot Motocyklowy Strobin 2008


MajorkaGPZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj żałuj kolego bo działo się działo

 

pozdro

 

Żałuje, ale niestety musiałem odwieźć kumpla (jak się później okazało, nie musiał wcale wracać :icon_biggrin: ), a wracać mi się już nie chciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :buttrock:

 

I jak sie podobalo? :banghead:

 

Wjechalo ponad 800 maszyn :banghead:

 

Miejmy nadzieje, ze za rok bedzie jeszcze wiecej, buzki :*:*:*

 

Co tu dużo pisać, było super:) A jeśli impreza dalej będzie się tak szybko rozwijać , to za rok namioty na drzewach trzeba będzie rozstawiać;p Dzisiaj porównywałem zdjecie z tego zlotu a w 2004... <masakra> :buttrock:

 

Dla mnie jest tylko jedno ale... w poprzednich latach gastronomia była o wiele lepsza (nie piszę o jedzeniu w cenie wjazdu:) )... żeby nie bylo lodówek na napoje :notworthy:

 

Pozdro

dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odjechany zlot!!! My dotarliśmy na 15.30 w sobotę i sporo czasu szukaliśmy miejsca. Wszędzie pełno maszyn i namiotów! Ale super atmosferka była i sporo się działo. Jedyny mały minusik to kolejki po żarełko. Ale w kolejce też można było miło pogadać. Komitet kolejkowy działał doskonale.Zawody w zakopywaniu motocykli były niesamowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jezeli ktos chce fotki sa na stornie juz od dłuzszego czasu...

 

ZDJECIA ZLOT STROBIN 2008

 

 

Do zobaczenia za rok ... :icon_mrgreen: :buttrock:

 

pewnie że się podobało..i nagrody użyteczne ;p tylko szkoda że olej nie był do 2t...ale nagród się nie wybiera bo nie było by zabawy;]

 

choć według mnie u Wernerów jest jakoś lepiej...ale to moje doznania ;]

 

 

 

ZA ROK BEDZIE JESZCZE LEPIEJ ... TO MUSISZ ZMIENIC na 4T :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...