Skocz do zawartości

Śmiertelny wypadek na Quadzie


siwydr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Motocyklami też jeżdżą bez kasków, czasem się zabijają i wtedy co?

Jeśli masz obowiązek to jazdy w kasku to tylko odsetek kierowców go nie przestrzega. A jak nie masz obowiązku to po co żel na włosach niszczyć?

 

Po pierwsze: nie było napisane, ze facet bez kasku, więc to tylko Wasze domysły.

Po drugie, nie ma też przepisu, żeby nie wychodzić przez okno z mieszkania na 10 pietrze. I co?

Ile mozna zwalic, na urzędników (a to nie oni ustanawiaja przepisy), tyle można. Ale nie przesadzajmy.

Zginął człowiek, to zawsze jest przykra wiadomośc. Zabił go jadący po pijanemu - to zawsze wkurzające. Ale zachowajmy troche rozsądku. Z niektórymi komentarzami przypominacie mi robiacych szum i szukajacych sensacji dziennikarzy. (Do których macie tyle pretensji...)

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quada mozna zarejestrowac na a) pojazd samochodowy inny- mozna jezdzic bez kasku

b) motocykl - wiadomo kask wymagany. Ale kazdy kumaty czlowiek nie bedzie jezdzil czyms co rozwija predkosci wiecej niz rowerowe z glowa oslonieta czapka z daszkiem. Raz ze leb urywa ,dwa bezpieczenstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Quada i mój brat też oba są zarejestrowane jako pojazd samochodowy inny i pomimo tego iż wiemy że bez kasków możemy śmigać to na sprzęty bez nich na łbach nie wsiadamy bo tylko one chronią nasze bańki a wiadomo że przy nawet małej prędkości główka pęka jak bańka mydlana.

 

W artykule tego nie piszą więc dopisze że kierowca Quada miał kask na głowie i jeszcze to że kierowca golfa miał 3 pasarzerów którzy byli nawaleni tak jak on i jeszcze to że najechali na Quada od tyłu na prostej drodze :icon_biggrin:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Quada i mój brat też oba są zarejestrowane jako pojazd samochodowy inny i pomimo tego iż wiemy że bez kasków możemy śmigać to na sprzęty bez nich na łbach nie wsiadamy bo tylko one chronią nasze bańki a wiadomo że przy nawet małej prędkości główka pęka jak bańka mydlana.

 

W artykule tego nie piszą więc dopisze że kierowca Quada miał kask na głowie i jeszcze to że kierowca golfa miał 3 pasarzerów którzy byli nawaleni tak jak on i jeszcze to że najechali na Quada od tyłu na prostej drodze :evil:

 

brawo za rozsądek - kask to podstawa :lalag:

a o tych ped*** z golfa to szkoda gadać - zabili niewinnego gościa na prostej drodze!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie było napisane, ze facet bez kasku, więc to tylko Wasze domysły.

Po drugie, nie ma też przepisu, żeby nie wychodzić przez okno z mieszkania na 10 pietrze. I co?

Ile mozna zwalic, na urzędników (a to nie oni ustanawiaja przepisy), tyle można. Ale nie przesadzajmy.

Zginął człowiek, to zawsze jest przykra wiadomośc. Zabił go jadący po pijanemu - to zawsze wkurzające. Ale zachowajmy troche rozsądku. Z niektórymi komentarzami przypominacie mi robiacych szum i szukajacych sensacji dziennikarzy. (Do których macie tyle pretensji...)

 

zgadzam sie w 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest niedozniesienia jak slysze o pijanych kierowcach. Niestety w Polsce jest ogolna akceptacja pijanstwa i to moze byc jeden z przyczyn pijanych kierowcow. Szkoda, ze wiekszosc tych pijanych po takim wypadku nie zdaje sobie sprawy, ze zabrali komus syna, brata czy kumpla lub tak sie zachowuje jakby to byla zwykla kolizja(znam dwie takie osoby).

Co do artykolow, moim zdaniem to ze byl pijany jest tylko "rzucone" w tekst, a powinno sie to przedstawic jak najbardziej negatywnie z calego zdarzenia, a teksty ze wiecej quadow- wiecej wypadkow sa dziwne, bo przecież jest coraz wiecej kierowcow na drogach, wiecej sprowadzanych aut, a nie pisze sie ze w 2006 bylo x wypadkow, w 2007 r bylo 2x wypadkow, no to pewnie sadzac po wiekszej liczbie samochodow w 2008 to bedzie tak z 4x, a moze 6x wypadkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...