Skocz do zawartości

Spotkanie Starej Japonii część II.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I ja się melduję po powrocie :biggrin:

 

Dzięki wszystkim za miłe towarzystwo, a największe podziękowania oczywiście dla Bubera i Piaffe. Organizacja była naprawdę wzorowa :) I te piękne widoki...

Jak pisał AdBar w niedzielę pojechaliśmy przez Czechy do Zakopanego. A trasa na Ostrave która zaproponował nam Buber (kolejne podziękowania) to chyba jakaś mekka motocyklistów (nie tylko Czeskich). Mijaliśmy ich po drodze tylu, że lewą rękę chyba częściej trzymałem w powietrzu niż na kierownicy, a biorąc pod uwagę ilość zakrętów (i to jakich :notworthy: ) nie było to łatwe :) Równa nawierzchnia, piękne widoki i wspomniane zakręty naprawdę robią wrażenie - muszę tam jeszcze kiedyś pojechać...

I nawet wczorajsza pogoda, która dała nam popalić podczas powrotu z Zakopca nie była w stanie popsuć mi humoru. Wróciłem zmęczony, zmarznięty, zmoczony, ale SZCZĘŚLIWY :flesje:

 

Pozdro wszystkim i na koniec jeszcze raz dziękuję naszym wspaniałym Gospodarzom :cool:

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fazerki, ja wiem, że dziękuję i te sprawy, ale gdzie są zdjęcia :) ;) Były robione to wiem :icon_twisted:

 

pozdro

To chyba do mnie było :wink:

Zdjęcia co prawda robione telefonem, ale są:

 

http://picasaweb.google.com/ptaq75x/Spotka...jJaponii092008#

 

Miłego oglądania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, wreszcie po długiej i wyniszczającej obie strony walce z komputerem moge wreszcie cos napisać.

Ogromne podziękowania dla gospodarzy za organizacje tak wspaniałej imprezy.Żadko zdażają sie spotkania

które się WSZYSTKIM podobają a w tym przypadku tak własnie było(i to po raz drugi) :biggrin:

 

Jeszce raz wielkie dzięki a tutej kilka fotek:

 

http://picasaweb.google.com/toolman950/IIZlotStarejJaponii#

 

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahem, ta Honda na ostatnich zdjęciach.. Zrobiłem nią ostatnio tak ze 1300kmów... to będzie mój przyszły motór!!!

 

Jak wsiadłem na moją z powrotem, to sprawdzałem czy aby na pewno wszystkie garki palą, bo coś słabo ciągnęło.... :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahem, ta Honda na ostatnich zdjęciach.. Zrobiłem nią ostatnio tak ze 1300kmów... to będzie mój przyszły motór!!!

 

Jak wsiadłem na moją z powrotem, to sprawdzałem czy aby na pewno wszystkie garki palą, bo coś słabo ciągnęło.... :wink:

Porzucisz swoją starą CB dla tej młodszej w dodatku z większymi cylindrami :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 2 naraz się jeździć nie da, a radocha jest jednak niesamowita.. :icon_twisted:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, nigdy nie mów nigdy... to bardzo mądre słowa.

Spoko, biorąc pod uwagę finanse to jeszcze trochę potrwa. Co do sezonów na jednym moto -przypominam że mam czarne blachy... JGD, czyli jeszcze sprzed podziału województw....

Jeżdżenia na zmianę? Hmm, spróbuj tydzień pojeździć motocyklem o 20 lat młodszym, z ponad dwukrotnie lepszymi parametrami mocy i momentu.. Jak wsiadłem na Hondzie, to myślałem że hamulec tylny jest zblokowany i że nie palą wszystkie garki.... Autentycznie...

 

Jak będę miał miejsce w szopce, to ją zostawię, ale nie ma obawy - to jeszcze trochę czasu upłynie.. :icon_razz:

 

P.S. Za to jeżdżenie na motocyklu bez zawieszenia i hamulców poprawia (przynajmniej mi) technikę jazdy :D

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...