Skocz do zawartości

Moto + las = przypał


koper9
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A poza tym wjazd do lasu jest zabroniony. Przynajmniej w Polsce.... No chyba że las prywatny i masz zgodę właściciela

 

 

zakaz wjazdu do lasu jest ale grozi mandatem w wysokości 50 zł wiec myślę że da się przeżyć :( las nie jest drogą publiczną ponieważ należy do lasów państwowych to jest paradoks ale nie zalicza się do dróg publicznych :banghead: hehe

 

tego co pisze jestem w 100% pewien ponieważ moja ciocia mieszka na mazurach o 30 lat a od 20 lat pracuje w lesie

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=100329&hl=

 

jako ze nie przekonales mnie swoimi argumentami a probowalem wiele razy je zrozumiec

 

widze ze nie potrafisz przyznac sie do bledu i dalej dazysz

 

a wiec mistrzu przyznaje ci racje, zawsze masz racje - ciesz sie ograniczony człowieku

 

pisze na pw, nie dlatego ze sie boje ale po co mam takie rzeczy wypisywac na forum forum

 

pozdrawiam

 

Person Pila

 

Wiesz, jest mi to tak obojetne czy Cie przekonalem, czy nie, dynda mi to jak dinozaury ktore wyginely. Byles dziecko juz na kursie PJ ? Cos kiedys uslyszales pod trzepakiem i juz expert jestes ? To, ze nie potrafisz zrozumiec argumentow jest Twoim problemem, nie moim. Czasami aby zrozumiec trzeba sie dowiedziec i porozmawiac, sa osoby na forum ,ktore juz powiedzialy a do Ciebie nie dochodzi.

 

To, ze potrafisz przytoczyc paragraf czy ustawe nie znaczy, ze potrafisz go z sensem przeczytac i zrozumiec ( pisze przeciez wyraznie ) o interpretacji w ogole nie wspominam.

Co do zarzucalia bledu to gdy powie mi to Lukasz -Aprilia to jestem w stanie odszczekac a wiesz dlaczego, bo jest prawnikiem.

 

:icon_razz:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mimo wieku jeszcze nie dorosles i jedno pytanie. W jakim celu umiesciles tutaj moja prywatna wiadomosc?(Jak sama nazwa wskazuje PRYWATNA) Nie potrafisz inaczej zalatwiac takich spraw, musisz spamowac forum?

 

 

 

Czasami aby zrozumiec trzeba sie dowiedziec i porozmawiac, sa osoby na forum ,ktore juz powiedzialy a do Ciebie nie dochodzi.

 

 

 

Niestety na razie jako tako odezwałeś się tylko ty.

 

 

Co do zarzucalia bledu to gdy powie mi to Lukasz -Aprilia to jestem w stanie odszczekac a wiesz dlaczego, bo jest prawnikiem.

 

Bardzo chętnie posłucham co on powie na ten temat. Brak argumentow - powracasz z argumentem wieku? Nie znasz mnie człowieczku a uogólniasz.

Edytowane przez personPILA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakaz wjazdu do lasu jest ale grozi mandatem w wysokości 50 zł wiec myślę że da się przeżyć :buttrock: las nie jest drogą publiczną ponieważ należy do lasów państwowych to jest paradoks ale nie zalicza się do dróg publicznych :wink: hehe

 

tego co pisze jestem w 100% pewien ponieważ moja ciocia mieszka na mazurach o 30 lat a od 20 lat pracuje w lesie

 

pozdro

 

W dupie byłeś i gówno wiesz.

W 100% jestem pewien, że nie powinieneś już więcej pisać, że jesteś w 100% czegoś pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakaz wjazdu do lasu jest ale grozi mandatem w wysokości 50 zł wiec myślę że da się przeżyć D.gif las nie jest drogą publiczną ponieważ należy do lasów państwowych to jest paradoks ale nie zalicza się do dróg publicznych D.gif hehe

 

tego co pisze jestem w 100% pewien ponieważ moja ciocia mieszka na mazurach o 30 lat a od 20 lat pracuje w lesie

 

pozdro

 

 

W dupie byłeś i gówno wiesz.

W 100% jestem pewien, że nie powinieneś już więcej pisać, że jesteś w 100% czegoś pewien.

 

 

Troche juz o tym przeczytalem i....

 

- las nie jest drogą publiczną to jest pewne czyli pj miec nie musisz

- secundo mandat jest duzo wiekszy, bodajze nawet do 500 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...