Skocz do zawartości

Spotkanie niedzielne przed Halą Mistrzów


Woy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...planowanie jest dobre - ale konkret pomysłów nie mam - najważniejsza jazda, droga i towarzystwo...

Do Giżycka trochę za daleko na niedzielny wypad ale nakręcić "kilka" kilometrów było by miło!

Może ktoś ma mądrzejsze pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś propozycje na weekend Panowie i Panie? Pytanie skierowane bardziej w kierunku "czoperzasto-kruzerowatej" braci ;-)

Z chęcią bryknąłbym gdzieś grupowo...

 

 

 

ja sie pisze z mila checia na przejazdzke w niedziele tylko prosze zaproponowac cos kakretniejszego i jade z Wami [jezeli moge oczywiscie] pozdrawiam :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo ważny jest cel i plan - bo konkretnych pomysłów nie mam, a i chyba nic interesującego w okolicy się nie dzieje... Tak więc moja propozycja jest prosta. Wypad np do Płocka lub Torunia, pograndzenie na mieście (czyt. pohałasowanie), posiedzenie z soczkiem w łapce w jakimś miłym miejscu i poobgadywanie naszych maszyn, ponarzekanie na stan dróg i ogólne się poznanie :-)

Myślę że to dobry pomysł?

Ale najważniejsza jest jazda!

Tak więc niedziela 27 lipca, godzina 11.15 będzie dobra czy chcemy dłużej pospać? :-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAaaa (ziew)... Ehh 10 dobra pora, hehe, a tak chciałem pospać ;-) no ale cóż "motocyklowanie" ważniejsze!

Jasne że Iza mile widziana jak i każdy inny. Z góry przepraszam za moją wcześniejszą "ograniczoność czoperowato-kruzerowatą" - ale sami wiecie że właściciele "tych szybszych" preferują ciut inną jazdę, czyż nie?

Tak więc "do zoba" w niedzielę!

PS ehhhh choć czemu nie i dziś i jutro... Ja pewnie pośmigam po okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-))) No to dawaj Iza! Mam 2 godzinki czasu - to śmigniemy gdzieś!

...jak by co do zobaczenia!

Dla przypomnienia wszystkim - niedziela pod HM godz. 10 - kierunek w górę Wisły!

Edytowane przez maarp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-))) No to dawaj Iza! Mam 2 godzinki czasu - to śmigniemy gdzieś!

...jak by co do zobaczenia!

Dla przypomnienia wszystkim - niedziela pod HM godz. 10 - kierunek w górę Wisły!

 

zanim sie ruse po motocykl to bede gotowa dopiero na 16 troche pózno co :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja muszę dzisiaj bryknąć! No to 18?? Już będę wolny i można by jakąś pętelkę po okolicy strzelić!

Kto chętny?

No to tak by nie zaśmiecać forum:

-dziś czyli piątek godz. 18 pod HM

-niedziela czyli 27.07 godz. 10 pod HM

Do zoba!

 

 

 

Dzięki IZA, dzięki Zbyszek :-) a jednak i w piątek da się bryknąć!

...tylko to dla Zbyszka pewnie trochę za wolno ;-)))

Do NIEDZIELI! na ra

Edytowane przez maarp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też pośmigam...taka pogoda że strach w domu siedzieć.Może kąpiel w jeziorze na Skrzynkach?

 

 

Witam,

 

Dawno mnie nie bylo na forum a i wczesniej tylko na chwilę...

Chetnie bym się podłączył dziś (sobota) do jakiejś grupki.

Skrzynki bardzo chętnie, tylko po 15. bym prosił.

A wczesniej ewentualnie, to po okolicy możnaby bryknąć.

To co, bujamy?

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też pośmigam...taka pogoda że strach w domu siedzieć.Może kąpiel w jeziorze na Skrzynkach?

 

 

 

ja też o tym myślałam fajnie że taki pomysł padł bo wspólnie zawsze raźniej a o której :buttrock: od godz. 13 jestem wolna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge pojechac z Wami dzisiaj ani jutro ktos musi pracowac niestety :bigrazz: Gdyby ktos chcial poswiecic motocykl to jutro (niedziela) w Michelinie o 10.30 na ul.Koscielnej jest poswiecenie moto. Nie wiem czy z msza.Info dostalem SMSem od Zigiego a on dowiedzial sie od Mariana informacja pewna. Udanych wypadow Wam zycze pogoda super jest te Skrzynki to jest pomysl.

 

Pozdrawiam Artur :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...