Skocz do zawartości

Spotkanie niedzielne przed Halą Mistrzów


Woy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.Mam na imię Marek, qsywa Kaczor , a niektórzy nazywają mnie motorock, 45 lat mieszkam w Gostyninie. Jestem tutaj zupełnym świeżakiem, choć przypuszczam że niektórzy pamietają mnie ze zlotu Virago w Zdworzu ,he,he. Chciałbym zapytać czy jeszcze spotykacie się co niedziela przed " Halą Mistrzów"???? Bo ,może byśmy przyjechali do Was na wspólne loty. Myśle tu o motocyklistach z Gostynina. Tylko że u nas to różnie w niedzielę bywa. Duża większość nie śmiga bo jest "chora"po sobotnich wypadach. My motocykliści z Gostynina spotykamy się co czwartek na stacji 'Bliska' o godz. 18.00. Tylko i w czwartki u nas różnie bywa. Czasem jesteśmy we dwóch, czasem jest nas dwudziestu. Ale serdecznie Was zapraszam do nas w czwartek, ale myślę że spotkamy się w którąś niedzielę u Was

Edytowane przez motorock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...eh!! Mam problem... Dwa motocykle w garażu a czasu na jazdę brak :-( Może w piątek o 18 kto by pośmigał? W niedziele niestety autem jadę tu i ówdzie i przez tydzień susza motocyklowa!

Pozdrawiam Gostynin! Bywam, bywam :-) Do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam na imię Marek, qsywa Kaczor , a niektórzy nazywają mnie motorock, 45 lat mieszkam w Gostyninie. Jestem tutaj zupełnym świeżakiem, choć przypuszczam że niektórzy pamietają mnie ze zlotu Virago w Zdworzu ,he,he. Chciałbym zapytać czy jeszcze spotykacie się co niedziela przed " Halą Mistrzów"???? Bo ,może byśmy przyjechali do Was na wspólne loty. Myśle tu o motocyklistach z Gostynina. Tylko że u nas to różnie w niedzielę bywa. Duża większość nie śmiga bo jest "chora"po sobotnich wypadach. My motocykliści z Gostynina spotykamy się co czwartek na stacji 'Bliska' o godz. 18.00. Tylko i w czwartki u nas różnie bywa. Czasem jesteśmy we dwóch, czasem jest nas dwudziestu. Ale serdecznie Was zapraszam do nas w czwartek, ale myślę że spotkamy się w którąś niedzielę u Was

Cześć Marek,pamiętam Cię ze Zdworza...Byłeś chyba współorganizatorem zlotu.15-go lecimy małą paczką do Drawna,na kameralny zlocik Yamahy.Może do nas dołączycie?{pewnie znasz temat z forum miłośników Virago}Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam na imię Marek, qsywa Kaczor , a niektórzy nazywają mnie motorock, 45 lat mieszkam w Gostyninie. Jestem tutaj zupełnym świeżakiem, choć przypuszczam że niektórzy pamietają mnie ze zlotu Virago w Zdworzu ,he,he. Chciałbym zapytać czy jeszcze spotykacie się co niedziela przed " Halą Mistrzów"???? Bo ,może byśmy przyjechali do Was na wspólne loty. Myśle tu o motocyklistach z Gostynina. Tylko że u nas to różnie w niedzielę bywa. Duża większość nie śmiga bo jest "chora"po sobotnich wypadach. My motocykliści z Gostynina spotykamy się co czwartek na stacji 'Bliska' o godz. 18.00. Tylko i w czwartki u nas różnie bywa. Czasem jesteśmy we dwóch, czasem jest nas dwudziestu. Ale serdecznie Was zapraszam do nas w czwartek, ale myślę że spotkamy się w którąś niedzielę u Was

 

Witam Cię Motorock na Forum motocyklistów z włocławka- bardzo miło że postanowiłeś do nas napisać.

Tak zgadza się praktycznie co niedziele spotykamy się pod HM ale u nas też różnie bywa z ilością- wiadomo różne obowiązki. Ale zapraszamy serdecznie do nas. Myślę że my też was odwiedzimy w któryś czwartek. Zbierzemy jakąs grupę i :icon_biggrin: .

Wybieraasz się może do Drawna na "spęd stillgara"- my wyruszamy w piątek 15 sierpnia rano- to może razem byśmy wyruszyli w podróż.

Szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Drawna raczej się nie wybieramy. W ten weekend 15-tego większośc ma imprezy rodzinne a kilku z nas napewno polata, ale tak w koło komina. 100-200 km. Objazd po okolicznych jeziorach. W czwartki przeważnie jeżdziliśmy do Płocka i tam z miejscowymi motocyklistami robiliśmy jakąś traskę, ale ostatnio przez kilka tygodni trwa nagonka na nas. W miejscu gdzie się spotykamy przyjeżdża kilka radiowozów i policjantów na motorach i kontrolują dokumenty, opony no i teraz praktycznie tam nie jeździmy. Często bywamy na Skrzynkach, a i w Waszych postach ta nazwa często pada. Jest tam spoko, ale najgorszy ten dojazd. Po tej czarnej żużlówce trzeba siedzieć kilka godzin żeby doczyścić sprzęt. Ostatnio na Koszelówce spotkaliśmy waszego kolegę z Chocenia. On właśnie powiedział nam o waszych niedzielnych spotkaniach. No i mam nadzieję że w niedługim czasie się spotkamy i wspólnie polatamy. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorock tu Arktos z forum Virago. Zapraszam do Wroclawka (miasto najwiekszych kolein jakie w zyciu widzialem !!! ) jak macie chec kiedys w niedziele przyjechac to zobacz na tym forum bo tutaj sie umawiamy wiec bedziesz wiedzial gdzie kiedy i o ktorej godzinie. Na pewno zobaczymy sie w przyszlym roku w Zdworzu jak znowu bedziesz mial checi na zalatwianie imprezy.Pozdrawiam i do zobaczenia a moze u Ciebie w Gostyninie w jakis czwartek :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja już od dłuższego czasu nastawiałam się na zlot w Bydgoszczy , chcę jechać ale w pojedynke to tak nie bardzo będę wdzięczna jak ktoś się dołączy pozdrawiam

Iza...to jest termin zlotu w Drawnie,dokąd się wybieramy.Może zmienisz plany i pojedziesz z nami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...