Skocz do zawartości

Suzuki GSX 1100 prądy


karolaga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dopatrzyłem się w moim moto że kontrolka ładowania podłączona jest pod kontrolkę ciśnienia oleju. szukałem przewodu od ładowania ale go poprostu nie ma czy w modelu z 81 r mogło takiej kontrolki wcale nie być ???

 

Sprawdziłem czy prądnica ładuje i podaje wyniki proszę o interpretację .

 

Akumulator podłączony do motocykla silnik nie odpalony, światła nie zapalone wynik 12,68 V

Śilnik nie odpalony włączone światła 12,06

Silnik odpalony 2500 obr., światła włączone 13,60

Silnik odpalony 3500 obr. , światła włączone 13,25

 

Karol H

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym motocyklu jest dosc skomplikowane urzadzenie meldujace o ew uszkodzeniach poszczegolnych odbiornikow moto, a podobno awaria ladowania pokazywana jest przez zapalenie wszystkich mozliwych lampek.

Mnie sie jednak nigdy nie zdazylo byc swiadkiem tego alarmu, mimo ze ladowanie siadlo mi kilka razy, jako ze to urzadzenie informacyjne siada zwykle duzo wczesniej niz inne zespoly elektryczne moto :buttrock:

Z pomiarow ktore zrobiles wynika ze masz jaki taki akumulator, a ladowanie tez nie najlepsze, ale jest. Zwroc uwage na wtyczke laczaca 3 przewody idace z altka na regler, oczysc ja i nasmaruj wazelina tech. sprawdz czy przewody nie stwardnialy ( palcami ). Rozkrec polaczenia masowe na ramie i silniku, oczysc papierem sciernym, nasmaruj i skrec.

Poprowadz osobny kabel masowy z minusa reglera na minus aku.

Znowu zrob pomiary jak wyzej.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...