Skocz do zawartości

cz 250 cross


Gość raze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DZięki siecki ale ja tą cezete mam właśnie w piwnicy ale brakóje mi kilku części i szukam jakiegoś sklepu gdzie coś mi się uda dokupić konkretnie trzeba mi wału i tłoka.

www.impol.global.pl tutaj znajdziesz do cesiek 513,514,516,519 pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawde stary temat. Ale denerwuje mnie takie pier***nie :

 

Miałem doświadczenia z cz-tkami i ogólnie są to siepy i padliny.Np w cz 125 spodem silnika wyszedł mi korbowód robiąc przy tym dziure wielkości pięści.

 

u mnie w cz cross 250 pekl tlok robiac totalne spostoszenie w silniku :lol:

 

Jak koles nie zrobil remontu albo jezdzil na miksolu to chyba jego wina a nie wina motoru co?? W japoncu korby nie zmienisz na czas i tez pierdo**lnie. I dobijaja mnie teksty ze CZ cross to padliny... Chetnie bym tego czlowieka za jaja powiesil... Cz cross dobrze zrobiona o ile ma sie pojecia do tego motoru potrafi sezon bezawaryjnie przelatac, no ale co tam, papraki biora sie za skladanie nie majac o tym pojecia i potem pluja na ten sprzet. Prawda jest taka ze jezeli Cz cross w Twoich rekach bedzie sie sypac i nie bedziesz mogl tego naprawic to z japonia tak samo bedziesz mial. Znam czlowieka co ma cz 980 jeszcze z lat 70, stara jak swiat a pali z kopa i wogule nie sprawa porblemow w sezonie. Czlowiek ma pojecie, zrobi ladnie i sprzet ladnie mu gada. Tyle mam do powiedzenia.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIESZ MASZ W 100% RACJE JA MIAŁEM PIERWSZY MOTO CZ125 I POWIEM SZCZERZE ZE w ogóle NIE MIAŁEM POJECIA CO LAC DO BAKU.WIEDZIAŁEM TYLKO MIESZANKE I DO ZECZY.ZAWIOZŁEM MOTOR DO ZNAJOMEGO ,POLECANEGO,NAJLEPSZEGO FAHURY I CO???WYSMIAŁ MNIE ZE LEJE TAKI DROGI OLEJ DO BEZYNY ZE ON MI ZROBI MIESZANKE I B EDZIE SMIGAL I O ILE TANIEJ...POSUCHAŁEM EFEKT...ZATARŁEM TŁOKA ZBLOKOWAŁO I WYSZŁO BOKIEM.......DO TEGO MOMENTU CZ LATAŁA...POZDRAWIAM :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaki masz model CZ 250 cross jak masz 513 to bez problemu kupisz większość

części w impolu jak masz jakiś starszy model to może być gorzej.

Edytowane przez pader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...