Jump to content

Marekus1225

Forumowicze
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

About Marekus1225

 • Rank
  CZYTACZ - zupełny świeżak

Osobiste

 • Motocykl
  Motoped
 • Płeć
  Mężczyzna

Informacje profilowe

 • Skąd
  Sokólka

Recent Profile Visitors

55 profile views
 1. Nie silnik będzie stał prosto jest tylko ustawiony pod kontem będzie miał tylko mocowanie prawdopodobnie 45 stopni, interesuje mnie czy mocowanie pod takim kontem 45 stopni jak na fotce będzie ok . Silnik nie jest z tego Quada. Silnik pochodzi z motocykla silnik jest na wtrysku. Tak jak pisałem interesuje mnie jedynie mocowanie Tak jak na fotce tylna część silnika będzie wisiała, a na przodzie silnika będzie zamocowana do ramy jak strzałki na 4 śrubach
 2. Witam Mam pytanko chcę zamontować do Quada inny silnik, ale mocowanie tyłu silnika mi nie pasuje w takim razie muszę zrobić mocowanie z płyty aluminium pod takim kontem jak na fotce interesuje mnie kont mocowania, ponieważ silnik będzie wisiał na tylnym mocowaniu i przykręcony czteroma śrubami do górnej części ramy. Chodzi mi czy tak będzie ok, ponieważ stary silnik mocowanie miał tylko jedno pod kontem prostym. Może jest ktoś, kto się orientuje w takich sprawach. Linia czarna to pod takim kontem muszę zamontować do ramy.
 3. Witam Mam pytanko może się ktoś orientuje, z jakiego materiału jest wykonana rama motocyklowa. Słyszałem, że z chromowo molibdenowa, ale nie mogę jej nigdzie dostać może ktoś się orientuje gdzie ją kupić lub inny gatunek, który by się nadawał na ramę.
 4. Witam Mam taki problem zrobiłem sobie motorower może jest ktoś, kto posiada doświadczenie w sprawach technicznych, i myszka w Białymstoku lub okolicach, kto by mi mógł pomóc rozwiązać ten problem i na pozór wszystko działa, ale jest nie stabilny i zachowuje się tak jak by była zaspawana kierownica przynajmniej tak to odbieram. Pytałem na Elektroda i dostałem wiele odpowiedzi mniej więcej wiem, o co chodzi, ale nie potrafię rozwiązać problemu. Proszę o pomoc od kogoś, kto posiada jakieś doświadczenie na temat budowy motocykla.Mogę wysłać zdjęcie.
×
×
 • Create New...