dobrze on pracuje tam dwa dni. pasuje? i nie zna się wcale. tylko juz zamknijmy jego temat. fajnie, że się domyśliłeś, że to smar. widocznie mamy dwie inne szkoły jeden robi tak, a drugi inaczej.... co zrobić?
nic dodać nic ująć. jestem dokładnie tego samego zdania.
ty o moje uszy się nie martw, pilnuj swoich... znajomy naprawia zaciski w samochodach i myją tylko ciepła wodą. a czy spray wejdzie tak dokładnie jak byś umył cały zacisk? wszystko co w sprayu to dla takich jest, którym się nie chce przyłożyć albo myśla ze spray załatwi za nic wszystko. może być w sztabie, jak sobie tylko życzysz.
co do oleju orlenowskiego to się zgadzam w 100%. ja w życiu bym tego nie zalał, nawet szkoda na to kase wydawac, lepiej dołożyć i kupic castrola, który jest sprawdzony, bądź też motula, którego coraz więcej osób chwal.
zobacz jakie ma wymiary i idz kup taki. nie musi byc od 125, ale moze. a w sklepach z częściami motocyklowymi mowisz model motocykla i ci daja taki jaki trzeba.
http://rapidshare.com/files/122216931/Yama...vice_Manual.rar
manual na szybkości znaleziony. ale na forum też jest temat o xs 400 spojrzałem ale nie czytalem. poszukaj sobie moze coś tam jeszcze będzie ciekawego.
pzdr
potrzebuje czegoś profesjonalnego. bo ten ktorego używałem do tej pory poległ (tez był firmowy). Szukałem w Larsonie ale oni mają w katalogu na 2008 i już nie mają możliwości zamówienia go.