Skocz do zawartości

Motocykl Intela


EdgeCrusher
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada bardzo rasowo. Ale jak zaczeli robic go z Intelem to spodziewalem sie ze wpakuja tam na maxa elektroniki i bedzie wygladal jak sprzety z Final Fantasy albo Ghost in the Shell

 

No to wpakowali przeciez :)

 

Zamiast lusterek sa wyswietlacze obrazu kamer wstecznych :)

 

A deska rozdzielcza to w pełni sprawny komputer z Core Duo :)

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech tylko nie robią motocykla wspólnie z Microsoftem, bo będzie się wieszać co chwila i resety w trasię będą nieuniknione :) :)

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boniek - :):D:D:D, niezle by bylo - jedziesz sobie a tu nagle pojawia sie niebieski ekran "za malo pamieci wirtualnej do osiegniecia takiej predkosci" i przy 220 moto staje w miejscu, a ty zaczynasz wedrowac po asfalcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCC ma niespotykana wyobraznie do tworzenia kiczu :) .... ten intel przebija nawet ich produkt ala "NASA"..... wedlug mnie intel srednio trafil bo czopki raczej nie tesknia za komputeryzacja.. gdyby zbudowali jakiegos R1 na windowsie z funkcja overclocking to byloby cos :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem pakownie FULL elektroniki do czopa mija się troszkę z celem bo przecież idea tego typu motocykli polega na prostocie (co tu wyciąć ,przerobić ,usunąć ale nie pakować)... chyba że się zestarzałem i nie nadążam :flesje: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak wole mojego kochanego rusa, moge go naprawic zawsze i wszedzie za pomocą młotka odpowiedniej wielkości * :biggrin:

 

 

 

* ( taki jołk :biggrin: , bo i tak znajdą sie tacy co nie zrozumieją )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż....blizsze spojrzenie na fotki w dobrej resolution i widac ze chyba jednak sa 2 silniki. Bo niby skąd się wzięłi "duplikaty" rur wydechowych z drugiej strony moto oraz wlot powietrza do gaźnika? Przyjrzyjcie sie dokladnie. Wystarczy w google znalezc odpowiednia strone z duzymi fotkami. ALe z kolei to troche bez sensu 2 silniki w moto. Duze to i ciezkie bedzie. No i Power oczywiscie , tymbardziej ze OCC zawsze buduje na powerzastych silnikach najlepszych marek. Nie wnikam bardziej w ten temat, po oficjalnej premierze sie okaze ile to ma silnikow i co potrafi.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...