Skocz do zawartości

woj.Opolskie, wyjazdy na tor poznań na rundy MMP


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wpadłem na pomysł, że można by zmontowac niezłą ekipa i jeździć sobie na rundy MMP ( motocyklowe mistrzostwa polski, dla niewtajemniczonych:) ) .... fajnie by było śmigac sobei taką grupką :bigrazz: jeszcze nigdy tam nie byłem, i dlatego bardzo chciałbym pojechac.... a wiadomo, że w grupie raźniej :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :lalag: praszka i kluczbork to kwestia 20km, czyli jakis 8min. jazdy :wink: a terminy .. no mozna po maturce :P z praszki by sie zebralo ekipe mysle z 5/8 osób :P i mozna leciec.... wszyskie terminy rund MMP jeszcze nie są znane.....:) jesczze porusze ten temat, to jak c o do czego przyjdzie to Lecimy :) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn. z mojej strony sprawa wygląda tak :) jeszcze nigdy tam nie byłem, nei wiem dokłądnie jak tam jest, gdzie do dokładnie jest i ile to kosztuje..... ale nie wydaje mi się, żeby to była jakaś droga impreza..... a jeśli chodzi o nocleg.... to czym my sie martwimy... byle gdzie sie mozna przykimac.. nawet :) chyba, że uznamy, że bedziemy wracac w nocy jak nie bedzie ruchu :) w nocy tez sie fajnie lata :P wszystkio jest do uzgodnienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw sie :) bedzie :) tezkiedys jechałem z olesna do kluczborka..... zapierdalałem jak głupi pamiętam.... zały czas opór :banghead::P

 

nie martw sie :banghead: bedzie dobrze :banghead: tez kiedys jechałem z olesna do kluczborka..... zapierdalałem jak głupi pamiętam.... zały czas opór :banghead::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

aktualnie nie znam nikogo w moim wieku, co śmiga na moto w KLB, więc nikogo nie zaproszę.

 

A czy ktoś z was jedzie do Częstochowy na to otwarcie sezonu 2007? Jeśli tak, to to mogłą by być niezła wyprawa zapoznawcza, co by się lepiej śmigało jako osobnicy już sobie znani :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się piszę na 100%, no chyba ze jakaś siła wyższa postanowi inaczej.

 

Wypadało by jakieś miejsce spotkania ustalić, co by się po trasie nie szukać, czekam na propozycje.

 

Update:

najlepsze miejsce to będzie gdzieś w Oleśnie, zeby nikt nie musiał nadkładać dodatkowych km.

Pozdrawiam

 

Update2:

Jaka jest wasza prędkość przelotowa? żebym w ogonie nie zostawał :D

 

Update3:

Jakimi motocyklami śmigacie?

Edytowane przez Piotreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...