Skocz do zawartości

zlot nad morzem w Niechorzu


pognia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniach 25-27 sierpnia w Niechorzu, koło Rewala odbędzie się zlot otwarty, dla wszystkich motocyklistów i miłośników motocykli. Wjazd jedyne 25 złotych. W programie moc atrakcji, najweselsze konkurencje, miłe panie i świetne kapele. Na scenie wystąpi między innymi Maciej Silski, gwiazda programu Idol. Teren zlotu przylega do nadmorskij plaży.

Więcej informacji www.outlawsmc.pl tel 0 511 26 86 10 lub 694 03 68 34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot przy plazy , zapoowiada sie ciekawie ... :icon_twisted:

 

Może sie wybiorę. Byłam już na kilku imprezach Outlaws i było bardzo przyjemnie :buttrock:

 

 

zgadzam sie z ta opinia,nasza paczka ze szczecina jest ok :buttrock: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybiera się może ktoś z Dolnego Śląska?Bo ja się zastanawiam -zawsze to okazja , żeby jeszcze raz w tym roku zobaczyć może (chociaż przeraża mnie trochę ta "gwiazda programu Idol" :P ).

 

Oczywiście miało być MORZE!Sorki za paskudnego byka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lipa wrabali sie terminem na zlot w złociencu!!

Generał właśnie wrócił ze zlotu w Berlinie u Odludów i jest bardzo zadowolony, więc myślimy ze w Złocieńcu już byliśmy a teraz czas na Niechorze -jak sami organizatorzy zapowiedzieli będzie super i im wierzymy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl fajny lokalizacja tez

ciekawe jak tylko bedzie z pogoda w tym czasie

kilkakrotnie bylem w niechorzu goracopolecam

w tym roku bylem juz tam na moto wiec imprezka szykuje sie niezla

niewiem tylko czy dam rade tam dojechac

jak nieuda mi sie to bedzie wielka szkoda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(chociaż przeraża mnie trochę ta "gwiazda programu Idol" :crossy: ).

 

 

 

Uważam, że Siła całkiem daje radę. Gra, a właściwie śpiewa rockowo i dtalego będzie na tym zlocie. Poza nim zagrają kapele rockowe, bluesowe i metalowe z Pomorza.

Co do złocieńca w ubiegłym roku na nasz zlot w Sławnie (teraz go przenosimy do Nichorza) przyjechało sporo ludzi, którzy stamtąd dali nogę. Wybór jest Wasz. Uwaga czytałem gdzies prognoze pogody ma być ładnie.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że Siła całkiem daje radę...

 

Nic do niego nie mam , tylko uważam , że słowo "gwiazda" jest zdecydowanie nadużywane w stosunku do osób , które dzięki niektórym programom telewizyjnym stały się rozpoznawalne szerszemu gronu ( gwiazda programu idol , gwiazda programu bar... itp.)Co ciekawe o wiele rzadziej używa się sformułowania "gwiazda" wobec osób istniejących z powodzeniem na rynku mediów wiele lat i mogących się pochwalić naprawdę znaczącymi osiągnięciami.Moim zdaniem na status gwiazdy trzeba zapracować swoim talentem , a nie tylko promocją w znanej stacji tv , która chce małym kosztem zwiększyć oglądalność.Ale to moje prywatne zdanie.

Sorry za off topic.

A tak w temacie postu: jeśli nie wybiera się do Niechorza nikt z okolic Bolesławca , to może uda mi się podczepić pod jakąś ekipę z lubuskiego?Jedzie ktoś z Zielonej lub okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...