Skocz do zawartości

Przyczepka motocyklowa...


tomb2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A więc poszukuję wszelkich informacji na temat polskich przyczepke motocyklowych, chodzi mi głównie o te czerwone jednokołowe ciagane za motocyklem bodajże produkcji Niewiadów. Może na forum jest jakiś użytkownik tego sprzętu, powiedziałby nam jak sie z tym śmiga, poszukuje także wszelakich fotek oraz danych typu lata produkcji, ładowność ilość eglemplarzy i czy to było przystosowane do każdego motocykla?

Za każdą informację będę wdzięczny :biggrin:

 

Pozdro :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie jestem w trakcie renowacji takiej 1-kolowej przyczepki tyle ze produkcji czechosłowackiej. gadałem na zlocie z gościem który taka ciąga przy przerbionym niebieskim Junaku bodajże ze Szczecina. mowi ze tego sie nie czuje jak jest dobrze zrobione, nie moze byc luzów na mocowaniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi podać jakieś dane tej przyczepki czechosłowackiej ? Interesowało by mnie głównie:

Ładowność

Waga własna

Może zrób jakieś fotki swojej, napisz skad ją masz i za ile :D

Może ta czechosłowacka była by lepsza od polskiej :notworthy:

W każdym razie bedę wdzięczny za wiadomość na temat każdej przyczepki motocyklowej :buttrock:

 

Pozdro. Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga własna 19kg

ładowność 30kg

V-max z przyczepka-70km\h

Zdjec nie mam jak zrobić ale wpisz w googlach PAv 40 to Ci sie takie pokazą. kupiłem od gościa który sie ze mna skontaktował ze ma jak wystawiałem aukcje na allegro ze taka kupie. Pierwszy(chyba) właściciel ciągał ją przy MZ-cie podobno. kupiłem za 400zł. kontaktował sie jeszcze ze mna gość ze ma taką w super stanie za 700zł. jak dla mnie to za drogo było:(. były pet przystosowane do jazdy za skuterem CZ 175

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...