Skocz do zawartości

2006.06.03 Władysławów k. Turku


Boniek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://img517.imageshack.us/img517/4781/plakat4tg.jpg

Zapraszam wszystkich zainteresowanych bardziej lub mniej :D na imprezę motocyklową która odbędzie się 3 czerwca we Władysławowie k. Turku :biggrin:

Impreza ma charakter otwarty także każdy może wpaść spokojnie :icon_razz: Więcej info w linku powyżej.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img517.imageshack.us/img517/4781/plakat4tg.jpg

Zapraszam wszystkich zainteresowanych bardziej lub mniej :D na imprezę motocyklową która odbędzie się 3 czerwca we Władysławowie k. Turku :biggrin:

Impreza ma charakter otwarty także każdy może wpaść spokojnie :icon_razz: Więcej info w linku powyżej.

 

Oczywiście zaproszenie od całej braci motocyklowej z Turku i okolic-przybywajcie Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam nadzieję że nam pogoda dopisze. Sporo ludzi już potwierdziło że przyjedzie :icon_twisted:

Wygląda na to, że w sobotę będzie ok także luuuuuuuuz :icon_mrgreen: Zapowiada się fajny dzień :icon_mrgreen:

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema siema, a ja tam byłem-miód i wino piłem:D:D Extra impreza! Super organizacja! DObra grochówa:D Zajebiste pokazy.. chciarz ten trial im sie nie udał zbytnio, ale streetfightery i traja dawali rade!Ogólnie warto było jechac:) No i plakietka zlotowa za free:)

Ogólnie impreza czadowa!

Oczywiscie wracajac do domu zabraklo mi paliwa, no ale juz sie do tegop przyzwyczailem:D

Dario.G - za tydzien moze uda sie zrobic jakies ognicho w Kaliszu u "Leszcza" na działce (koles od Jawki Mustang), to jak cos to dam Ci znac:)

Pozxdro dla Ciebie i ogólnie dla wzystkich którzy tam byli, no i oczywiscie podziekowania organizatorom za impreze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem po imprezie. Freestyle niczego sobie. Na pewno wszystkim się podobało. Trialowcy trudno żeby ułożyli nie wiadomo ile odcinków, ale i tak fajnie, że się pokazali :icon_twisted: W sumie nie spodziewałem się że pojawi się tyle sprzętów. Na pewno za rok znów imprezka będzie. Organizatorzy spisali się super.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie jako jeden z ludzi ,którzy przyłożyli lapkę do organizacji chciałem podziękować chłopakom ,którzy robili pokaz czyli grupie Dawcy Orgazmów.Pełen szacunek za to co pokzali ,ludzie byli zachwyceni ,a pokaz w opanowaniu motocykli to już zupełnie inna bajka.Jeszcze raz dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...