Skocz do zawartości

Fazer to jest to! ( FZS , FZ )


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w związku z tym, że zamierzam zamienić swojego dragstara na FZ6n, mam pytanie odnośnie plecaczka. Macie jakieś opinie swoich dziewczyn/przyjaciół :bigrazz: odnośnie jazdy za plecami?

dzięki i pozdrawiam

Musiałbyś prześledzić temat, bo było to juz tutaj opisywane :flesje:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nareszcie czas przeszedł na mnie i po 3 miesiącach jezdzenia i intensywnego szukania kupiłem swoja Niunie :icon_mrgreen:

Motorek jest w super stanie- wszystko oryginał po 'niemcu' (wraz z nim dostałem bardzo bogatą dokumentacje serwisową)

Ps. Osobne podziekowania naleza tu sie forumowemu koledze Occult'owi dzieki ktoremu zdobyłem namiary na goscia( który sprowadza motocykle w naprawde nietknietym stanie. Tak wiec dziekuje. Nio i moge z czystym sumieniem polecic tego pana(miejscowosc Okuniew k. Sulejówka).

Ps. fotki bedą jutro lub po jutrze jak sie bakterie naładują.

Tj. jest link z allegro (nawet nie wiedziałem ze juz ją wystawił bo ja kupiłem 2 dni jak przejechała z Niemiec)

 

http://moto.allegro.pl/item167746189_yamah..._z_niemiec.html

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nareszcie czas przeszedł na mnie i po 3 miesiącach jezdzenia i intensywnego szukania kupiłem swoja Niunie :)

Motorek jest w super stanie- wszystko oryginał po 'niemcu' (wraz z nim dostałem bardzo bogatą dokumentacje serwisową)

Ps. Osobne podziekowania naleza tu sie forumowemu koledze Occult'owi dzieki ktoremu zdobyłem namiary na goscia( który sprowadza motocykle w naprawde nietknietym stanie. Tak wiec dziekuje. Nio i moge z czystym sumieniem polecic tego pana(miejscowosc Okuniew k. Sulejówka).

Ps. fotki bedą jutro lub po jutrze jak sie bakterie naładują.

Tj. jest link z allegro (nawet nie wiedziałem ze juz ją wystawił bo ja kupiłem 2 dni jak przejechała z Niemiec)

 

http://moto.allegro.pl/item167746189_yamah..._z_niemiec.html

 

Pozdr.

 

Wielkie dzięki :)

Faktycznie Tomek bardzo powaznie podchdzi do sprawy i dba o swoją reputację. Warto kupić u niego motocykl, a zadowolonych klientów ma bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wielkie dzięki :(

Faktycznie Tomek bardzo powaznie podchdzi do sprawy i dba o swoją reputację. Warto kupić u niego motocykl, a zadowolonych klientów ma bardzo dużo.

 

 

A czy sprowadza na zamówienie ??

 

Jakich klocków hamulcowych używacie? Obecnie mam goldfreny i mają zdecydowanie zamałą siłę hamowania...

NISSIN(niebieskie) średnio na jeża mi sie widzą, bo przy dynamicznej jeździe tracą sporo na sile hamowania(byc może tez wine ponosza przewody), w deszczu to już w ogóle tragedia moim zdaniem i cena tez nie nastraja optymistycznie :(

Mam tylko nadzieję, że z trwałościa będzie lepiej.

Następnym razem zaopatrzę sie w jakieś "twardsze" okładziny :lalag:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie, zawsze mnie to zastanawiało i dręczyło co to może być. Pompka, czy jakiś przekaźnik??

Jak moto stoi dłużej, zwłaszcza przy niższych temperaturach otoczenia, to pyrkanie jest niemiłosiernie dłuuugie:)

W ciepłe dni, lub w czasie regularnej eksploatacji sprawa ogranicza się do jednego "pyk" :biggrin:

Zauwazyłem też, że jeżeli po dłuższym postoju przekręcę stacyjke w pozycje "ON", a awaryjny wyłącznik pradu jest w pozycji "OFF", to pyrkanie nie występuje. Wyłącznik w pozycję "ON" pyrkanie pojawia się znowu, ale zdecydowanie krócej :biggrin:

Z kolei jezeli: Stacyjka "ON", wyłacznik "OFF" i odczekam nieco dłuższy czas, to w momencie włączenia czerwonego przycisku na "ON" pyrkania nie ma :wink:

 

Ale zamieszałem, ale ciekaw jestem czy można to jakoś wyelimonować ?? :banghead:

 

U mnie bylo tak ze po 5 tyg stania postanowilem odpalic, wlozylem kluczyk , przekrecilem, pyrknelo z 1sekunde. Nacisnalem starter i zaczelo strasznie nie wiem jak to nazwac... pyrkac lub tykac spod siedzenia a wskazowka predkosciomierza powedrowala na 100km/h. nie udalo mi sie odpalic motonga choc chwile krecilem.

Czy wiecie co moglo sie uszkodzic? czy moze za krotko trzymalem starter (tak ze 4 razy po 3 sekundy) dodam ze rozrusznik nie krecil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bylo tak ze po 5 tyg stania postanowilem odpalic, wlozylem kluczyk , przekrecilem, pyrknelo z 1sekunde. Nacisnalem starter i zaczelo strasznie nie wiem jak to nazwac... pyrkac lub tykac spod siedzenia a wskazowka predkosciomierza powedrowala na 100km/h. nie udalo mi sie odpalic motonga choc chwile krecilem.

 

A nie bylo to aby 10.000rpm na obrotomierzu ?

 

Jesli tak, to czeka cie ustawienie (wymiana) tego czarnego cosia przykreconego do gaznikow zwanego TPS (Throttle Position Sensor).

 

Tu instrukcja:

http://myweb.tiscali.co.uk/lumweb2/bikes/f.../hp_tps.htm#tps

 

pozdr

ladzior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy sprowadza na zamówienie ??

 

Mój Fazer został sprowadzony na zamówienie. Podałem rok, wartości graniczne przebiegu i kolor :icon_evil:

 

 

 

A nie bylo to aby 10.000rpm na obrotomierzu ?

 

Jesli tak, to czeka cie ustawienie (wymiana) tego czarnego cosia przykreconego do gaznikow zwanego TPS (Throttle Position Sensor).

 

Tu instrukcja:

http://myweb.tiscali.co.uk/lumweb2/bikes/f.../hp_tps.htm#tps

 

pozdr

ladzior

 

 

Mi się wydaje, ze to kwestia rozładowanego akumulatora, spod siedzienia pykał przekanźnik, który mówił, że ma za mało prundu ;) Lepiej nie odapalc motocykla w takim przypadku na siłę tylko naładowac akumulator, odpalenie może spowodować uszkodzenie modułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój Fazer został sprowadzony na zamówienie. Podałem rok, wartości graniczne przebiegu i kolor :clap:

Oki, dzięki :D Jakby co, to uderzę do tego pana z "życzeniem" :P

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie zmiany wysokości siodła w nowym fazerze 600.

Jest fabryczny zestaw czy trzeba kombinować z grubością siodła.

Propozycje gdzie to zrobić w wa-wie i okolicach miło widziane.

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie odnośnie zmiany wysokości siodła w nowym fazerze 600.

Jest fabryczny zestaw czy trzeba kombinować z grubością siodła.

Propozycje gdzie to zrobić w wa-wie i okolicach miło widziane.

Dzięki i pozdrawiam

 

Sprawdz tu http://www.werson.waw.pl/

 

 

Ładna sztuka... prawie jak mój :P

Czasami bywam u Tomka zobaczyć co akurat przytachał do Polski, mieszkam od niego ok 10 minut drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...