Skocz do zawartości

Sachs XTC 125 2T (Belgarda 4dl) problem z niskimi obrotami


kryhol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam Sachsa XTC 125 2T jeśli odpalę silnik z rozrusznika chodzi na wolnych normalnie,

a po przegazowaniu nie wraca do wolnych tylko do około 2k po zgaszeniu i ponownym odpaleniu znów chodzi normalnie.

Gaźnik to Dellorto PHBH28 VS dysze w nim 50/65/138 gruntownie wyczyszczony i ustawiałem komorę pływakową.

Poza tym już mam kupiony do niego gaźnik OKO Pwk 32mm tylko nie wiem jakie do niego powinienem dyszę założyć,

bo na tych co w nim były od nowości od razu po odpaleniu ma z 4-5k,

a jeśli dodam gazu to zostaje on na wysokich obrotach regulacja śrubkami czy iglicą nie pomaga.

Więc mam takie pytanie skąd takie wariacje na dellorto i mniej więcej jakie dysze potrzebuje do Oko?

Jeśli chodzi o silnik jest po remoncie odpala, jeździ, przyspiesza idealnie i jeszcze chciałem dodać ze nie posiadam zaworu wydechowego

świeca jest nowa DENSO W27ESRU przerwa 0,8, a mieszankę robię sam 1:33.

Dodam jeszcze że obroty bez świateł około 2200, ze świetłami 2100, z długimi 2000.

Edytowane przez kryhol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę na dniach wymieniał gaźnik na ten OKO tylko muszę do niego odpowiednie dysze zamówić i przy okazji sprawdzę króciec,

ale oglądałem go i wyglądał okej przyjrzę mu się dokładnie.

Poza tym z gaźnika z pod śruby wolnych obrotów delikatnie wydostaje się benzyna.

Nagrałem dziś filmik

Czy zimny czy ciepły pali znakomicie chociaż czasami na ciepłym trzeba mu delikatnie manetkę odkręcić

ze względu ze jest problem z regulacją tych wolnych obrotów.

Edytowane przez kryhol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...