Skocz do zawartości

UWAGA!!VI SSSJ


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!!

 

Buber tak sugeruje, że to niby ja mam jakieś pozwolenie dawać :icon_question: Pozostawię bez komentarza :wink:

Demokratycznie i chyba tak jak zawsze piszcie czy chcecie przyjechać do nas, czy może macie inne propozycje.

Terminy.... No i tu jest mały problem bo wyboru wielkiego nie ma :wink:

1. Może być 29.04 do nawet 3.05 (ujeździmy się, że hej tylko koszt będzie nieco większy niż za zwyczaj)

2. 5, 6, 7. 05, bo potem wyjeżdżamy na Mazury, a potem to Buber znów wyjeżdża zdobywać morza i oceany.

 

No to decydujcie......

 

Pozdrawiam z zasypanego śniegiem po dziurki w nosie Jagniątkowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich chyba zawiało, zasypało i zamroziło, oczywiście mam na myśli coroczny nagły i niespodziewany atak zimy :icon_mrgreen:

 

Ja jedynie mogę wyrazić szczere chęci przyjazdu :crossy: na kolejne spotkanie, ale w mojej sytłacji trudno cokolwiek planować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zechcesz coś napisać - a co słychać? Pozbierałeś się zdrowotnie do kupy? Kij z moto, załatwimy ci coś na miejscu do pojeżdżenia, przyjedziesz na plecaka, ale co tam u Ciebie? Sysko git?

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem na kontroli lekarskiej, dostałem szpryce w kolano, dalej nie mogę obciążać nogi, za to muszę dużo ćwiczyć bo zakres ugięcia nogi w kolanie jest nie większy niż 20 stopni.

 

przyjedziesz na plecaka

Ja w roli plecaczka :icon_eek: , oj zawału bym dostał :icon_rolleyes: ,

no chyba żeby mnie wiozła jakaś gorąca laska, to może bym zaryzykował :icon_mrgreen:

 

 

Najważniejsze jednak żeby Sylwia cieszyła się jak najlepszym zdrowiem :bigrazz:

Edytowane przez wolkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się buźka uśmiechnęła jak przeczytałem ten temat ale ..... .

 

Niestety albo stety :-) Karolina planuje mniej więcej w tym terminie zostać mamusią i mój wyjazd jest ścisle od tego uzależniony. Tak więc nie składam deklaracji czy będe bo niestety tego nie będe wiedział do ostatniej chwili.

Jeżli chodzi o termin to również nie moge się wypowiadać w mojej sytuacji - niech zdecydują Ci co jada na 100%.

 

Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Heyka,

już się gubię w tych numerkach :biggrin:

Jak najbardziej na tak, ale czy w kwietniu u Was już nie będzie śniegu?

 

pozdro

 

ps. A Ty Wolkan to się żwawiej zginaj, bo do VII SSSJ się nie wyrobisz :icon_rolleyes:

ps2. Ania zmień moto w podpisie :crossy:

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a ja znowu bym temat przegapiła ;P

 

Jak będę miała czym to na pewno przyjadę.... :D pochwalić się nowym sprzętem i sprawdzić czy pod górkę podjedzie :icon_razz:

 

Już nie mogę się doczekać kiedy Was zobaczę :icon_mrgreen:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli przyjmiecie nowego do waszego grona :notworthy: , to z największą przyjemnością odwiedzę wasz region.

Czytając wasze opisy i przeglądając zdjęcia, już w tym roku miałem ochotę jechać, ale cóż, życie bywa okrutne. Mam nadzieje, że w przyszłym roku będzie mi dane poznać zacne grono :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tym razem nie przegapiłem tematu :)

 

Co o drugiego terminu podanego przez Panią Kierownik to jestem "za" :)

(tak sobie gdybam że w długi wekend na drogach bedzie wysyp niedzielnych kierowcow i innych "kapeluszników" którzy bedą chcieli zobaczyć góry, co może sie przekładac na większy ruch, korki i inne zagrożenia, łącznie z podwyższonymi cenami itp itd. Ale to są moje gdybania a tutaj i tak decyduje większość :buttrock: )

 

ps.Peterek, jak będzie snieg to wszyscy założymy kostki i będzie zabawa po pachy.

 

 

 

 

Korzystając z okazji Wszystkim starojapońcom i nie tylko życzę Spokojnych, Rodzinnych i Cudownych Świąt Bożego Narodzenia

 

oraz Pomyślności w NOWYM ROKU :crossy: http://www.youtube.com/watch?v=F4KHhlJV39k...player_embedded

Edytowane przez matata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Korzystając z okazji Wszystkim starojapońcom i nie tylko życzę Spokojnych, Rodzinnych i Cudownych Świąt Bożego Narodzenia

 

oraz Pomyślności w NOWYM ROKU :crossy: http://www.youtube.com/watch?v=F4KHhlJV39k...player_embedded

Dołączam się do życzeń :icon_biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w tym roku spóźniony zapłon i dodatkowo cierpię na brak weny :wink: ale życzę Wam wszystkim spokoju w sercach i uśmiechu na twarzy, szerokich i bezpiecznych zakrętów w 2011!!

 

Odliczam dni do naszego spotkania bo po za tym, że tęsknię za Wami wszystkimi to z tym spotkaniem wiąże się powrót Marcina, koniec studiów i wyjazd na moje ukochane Mazury :wink:

 

Pozdrawiam cieplutko!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z NOWOROCZNYMI Życzeniami :)

 

Witam,

 

to może jakaś lista dla PANI Kierownik :)

 

1 termin - 29,30 kwiecień - 1,2,i 3 maja - czyli max - 5 dni !!!

 

.-

.-

 

 

2 termin - 5,6,i 7 maja - czyli max 3 dni !!!

 

.-matata

.-miras

Edytowane przez miras69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 termin - 29,30 kwiecień - 1,2,i 3 maja - czyli max - 5 dni !!!

 

-

-

 

 

2 termin - 5,6,i 7 maja - czyli max 3 dni !!!

 

- matata

- miras

- Peterek

 

Pięć dni to stanowczo za długo. Gospodarze po takim czasie ocipieją :icon_rolleyes: i nie będzie następnego SSSJ.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 termin - 29,30 kwiecień - 1,2,i 3 maja - czyli max - 5 dni !!!

 

-

-

 

 

2 termin - 5,6,i 7 maja - czyli max 3 dni !!!

 

- matata

- miras

- Peterek

- Aśka + Prince

 

Chyba, że krzyż nie przestanie boleć, a motocykl znowu się posypie :bigrazz:

 

P.S. Wszystkigo dobrego w nowym roku! :flesje:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...