Skocz do zawartości

Skrzywiona kierownica


the-one
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W zeszlym miesiacu mialem dzwona swoja CBR, dzis po miesiecznej kuracji Fire wyjechal na droge z nowymi lagami.

 

Przy predkosci 80-100 km\h puscilem kierownice i motocykl jedzie prosto ale kierownica a przynajmniej polka gorna nie jest ustawiona na wprost tylko jest lekko skrecona w prawo. Chcialbym sie dowiedziec co w takiej sytuacji robic, czy jest mozliwosc samemu wyregulowac gorna półkę wzgledem dolnej czy jest potrzeba oddac motocykl do mechanika ze specjalną aparaturą do ustawienia geometrii?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przykręciłeś krzywo lagi w pułkach teraz musisz je trochę obrócić. Koło idzie prosto z lagami a kierownica z półką jest krzywo. Widziałem podobny przypadek w rozbitej xj po dzwonie lagi były proste, ale się obróciły w półkach po walnięciu w krawężnik. Dało sie jeździć ale kierownica była skręcona o 45 stopni ;-)

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke sie pospieszylem z tym tematem... poszukalem wczoraj na forum i znalazlem kilka wskazowek. Dzis zastosowalem sie do nich i motocykl jedzie prosto :crossy: Po prostu poluzowalem dolna półke, ustawilem kolo i skrecilem sruby spowrotem i jest ok.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie Ty czasem pisałeś temat "130 koni nie żyje" ? Tam wyczytałem coś ze juz nigdy nie wroćisz na moto bo nie ma kasy a Cebra skasowana itp. A widać ze wróciłeś..... :P :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie Ty czasem pisałeś temat "130 koni nie żyje" ? Tam wyczytałem coś ze juz nigdy nie wroćisz na moto bo nie ma kasy a Cebra skasowana itp. A widać ze wróciłeś..... :clap: :)

 

Dokładnie... wtedy bylem w szoku powypadkowym a dzis motocykl juz jeździ :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... wtedy bylem w szoku powypadkowym a dzis motocykl juz jeździ :D

 

 

Mówilismy Ci że będziesz latał dalej. Tego nie da się wyleczyć. :biggrin:

pozdro.RideSafe.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...