Skocz do zawartości

Weekondowe wypady


karlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No głupia sprawa trochę z tym zakrętem, najważniejsze że Tobie nic nie jest a plastiki się poklei :notworthy: no i żonie nic nie mów :wink:

Dzięki za kolejną wycieczkę krajoznawczą :notworthy: do następnego :notworthy:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemo, co nic nie dałeś znać, że na sobotę taka fajna wycieczka się szykuje?!

 

W piątek wróciłem wieczorem z czwartkowego the Police i już tu nie zajrzałem, a w sobotę od rana kręciliśmy się po województwie, ot tak, bez planu, dla samego kręcenia... Fajnie byłoby pojechać z Wami.

 

A wieczorem wyprułem jej wydechy! :D

 

A co tam z tymi plastikami się stało w XX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! nie wiem czy nie powinienem zaczac nowego tematu,ale napisze tu. Czy ktos z naszych okolic planuje wypad w ten weekend do Łodzi na Moto Weteran Bazar? Ja prawdopodobnie bede jechal motocyklem w sobote rano.

chyba żółtek leci, tzn hornets(sorry)

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście najmniej podoba mi się to ostatnie zdjęcie, ale widocznie już tak musiało być:crossy: Zdrowie najważniejsze, dzięki za wszystko!

 

Kurcze! XX się położył?! Grunt, że właściciel cały :buttrock:

A tak w ogóle to zazdroszcze tych wypadów. Bez Virago nie ma życia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze! XX się położył?! Grunt, że właściciel cały :)

A tak w ogóle to zazdroszcze tych wypadów. Bez Virago nie ma życia :/

Dobrze gadasz Nitka! A w sobotę jedziesz z Rafałem do Łodzi jako plecaczek? Ja i Tomek też chyba polecimy. XX trochę trochę podretuszowany srebrną taśmą, a kierunkowskaz udało się naprawić :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze gadasz Nitka! A w sobotę jedziesz z Rafałem do Łodzi jako plecaczek? Ja i Tomek też chyba polecimy. XX trochę trochę podretuszowany srebrną taśmą, a kierunkowskaz udało się naprawić :)

 

Jak mnie zapakuje to pojade.

 

Jejku! Plecak! Jak to brzmi?! :biggrin:

 

Virago wróc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba żółtek leci, tzn hornets(sorry)

 

No fakt jade, ale okazalo sie ze puszka i nie na jakies tam bazary :rolleyes: Jak ktos jedzie do Łodzi ( juz nie Lodzi :notworthy: ) to od razu na bazar :icon_question: :banghead:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o której się spotykamy w sobotę i gdzie?

 

Mam nadzieję, że tym razem nie złapię gumy przy wjeździe do Łodzi... :P

Ja też mam nadzieję że ten wyjazd będzie bez żadnych przykrych doświadczeń! Uważam, że tak jak się wstępnie umawialiśmy o 9-ej na JET będzie ok, dojedziemy na 11-tą, połazimy 2 godzinki i powrót z postojem we Fryszerce na rybkę i "duże" frytki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...