Skocz do zawartości

Weekondowe wypady


karlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale sie znerwowalem. w pracy mnie usadzili na cala niedziele :/ wiec w niedziele ja niemoge ale w sobote kolo 17 moge juz jechac ;D przespie sie a z samego rana wracam :crossy: na 9 do pracy musze :D o kotrej byscie wyjezdzali? :crossy:

Edytowane przez motopiratek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peny wodka jeszcze byla ale zabrakło dla ciebie budyniu, wsciekłes sie strasznie bo wodki juz nie mogles a budyn sie skonczył :P

CHOLERA TO NA TEJ BALANDZE BYL BUDYN??????JA NIE JADLEM A TAK LUBIE!!!! WY TO CHYBA ZAMIAST KARNIAKA JAKAS TABLETKE AMNEZJI WRZUCILI CZY CUS TAKEGO!!!!!!!Z BIALYM CHYBA BEDZIE LIPA BO WRAZIE DRAKI MOGA MI COFNAC EGZAMIN A WTEDY BYM SIE WKUR.......L NA SAMEGO SIEBIE. ODCZEKAM JESZCZE TYDZIEN A POZNIEJ HAJJJJJJJJJJJJJJJJJDAAAAAAAAAAAAAAA!!!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek niestety nie, ale 4.07. jade do Lodzi na moto. Ktos chetny?:D

 

Qrwa Żółty ile Ty tych dziewczyn masz :cool: teraz do tej LODZI jedziesz wcześniej IRENKA była ... i wszysktkie od Szczeniaka z sanatorium :icon_mrgreen:

Nikt nigdzie nie jedzie ... jak nic sprawka Xyla :P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedzialek niestety nie, ale 4.07. jade do Lodzi na moto. Ktos chetny?:icon_mrgreen:

 

chetny jestem ale nie moge... 2 zmiana :/

 

je jednak gdzies pojade sobie w poniedzialek ale jeszcze niewiem gdzie, chcialbym nad biale ale niema chetnych... a w kilku zawsze razniej :crossy:

 

moze do lublina sobie pojade a jak mnie sie zachce to moze i okuninke zalicze :notworthy:

 

przewiduje start o 10 w poniedzialek :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziemy :rolleyes: :wink:

Xylu ale Ci współczuję, a tak mielismy zwiedzać razem ten nasz piękny kraj :crossy:

Edytowane przez karlo

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciliśmy :buttrock: Sqad : karlowa żona Magdalena , Karlo , Przemek , Artek , i ja ... pogoda dopisała , 380km , niedługo beda foty :) :lalag:

Dzięki wszystkim za mily wypadzik :)

:) http://picasaweb.google.pl/Arkadiusxmoto/CzerskLiw

Edytowane przez Arkadiusxmoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...