Skocz do zawartości

Weekondowe wypady


karlo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W ostatnią niedzielę bylismy na zamku Krzyżtopór:

http://karloss.fotosik.pl/albumy/453738.html#e

w najbliższą sobotę planuję Chęciny jak pogoda pozwoli -wyjazd około godziny 12, ktoś się pisze :)

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam koledzy, ja niestety jeszcze tydzień muszę siedzieć w domu bo leczę zapalenie oskrzeli, już od 10 dni zero motorku, zero piwa, ale na szczęście jeszcze większa część sezonu przed nami :clap: Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Wam koledzy, ja niestety jeszcze tydzień muszę siedzieć w domu bo leczę zapalenie oskrzeli, już od 10 dni zero motorku, zero piwa, ale na szczęście jeszcze większa część sezonu przed nami :biggrin: Pozdrawiam :P

 

zero moto , zero pifka ... straszna choroba :evil: to lepiej sie wylecz zeby nie zarazac :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero moto , zero pifka ... straszna choroba :evil: to lepiej sie wylecz zeby nie zarazac :) :clap:

Przy antybiotykach alkohol raczej nie wskazany, a dycham już od kilku tygodni więc końcu trzeba się wyleczyć :biggrin: Chociaż bardzo ciekawa sprawa, bo jak w poprzedni weekend jechałem motorkiem do Warszawy na "motobajzel", to w jedną i drugą stronę zero kaszlu jak ręką odjął :bigrazz: wniosek jest prosty: jazda na motorze dobra na wszystko! Pozdrawiam i wszystkim życzę zdrówka, bo ja siedzenia w domu mam już serdecznie dosyć, zamiast korzystać z pogody i nawijać kilometry to siedzę przy komputerze:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym proponował z Chęcin pojechać na zamek :icon_biggrin: Ogrodzieniec pod Zawierciem ... blisko z Ogrodzienca świetna drogą przez jure jest do zamku w Piaskowej Skale w Ojcowskim Parku Narodowym :crossy:

tylko trzeba wyjechac wczesniej i jest traska rozlozona na caly dzien :biggrin:

Pisac co jak jutro .

Edytowane przez Arkadiusxmoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :wink: miałem trochę inne plany, ale zawiercie też się ładnie prezentuje :icon_mrgreen:

to jutro o 11 na JET :icon_mrgreen:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to teraz już wystraszyłeś chłopaków...a nie daj boże jeszcze będzie padało :biggrin: chyba maja dosyć po dębicy :biggrin:

SHL M11 -> CB 500 -> R1100R -> XRV 750 -> GSF 1200 -> XRV 650 HRC -> XL600V-> Polski Bandyta GSF 1200S :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powróciliśmy w blasku (księżyca :notworthy: ) z wyprawy ... sqad : karlowa żona Magdalena wraz z mężem swym Karlem i ja ... traska planowo 4 zamki i 560km ... od 10 do 23 :) fotami pochwalimy sie później :biggrin: :biggrin:

 

;) http://picasaweb.google.pl/Arkadiusxmoto/ChCinyJura02

Edytowane przez Arkadiusxmoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...