Skocz do zawartości

chopper/cruise 50cc


Magus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

 

Mam prawko kat B od 8lat. Niestety z pewnych wzgledow nie dostane kat A/A1. Planuje wiec zakup motoru 50cc. Jednak kible ani "scigacze" (o ile jakiekolwiek 50cc mozna tak nazwac). Potrzebuje motor do dojazdu do pracy i ogolnie glownie po miescie.

Rozgladam sie za czyms w stylu cruise/chopper/custom. Zasadnicze pytanie jest - czy wogole warto szuakc tego typu motorka sposrod 50cc. Jezeli tak to co byscie mogli polecic? (widzialem pomysly w rodzaju Yamaszki Virago 125 rejestrowanej na 50, ale raczej tego typu warianty odpadaja - nie chce ryzykowac, wole rasowa 50-tke).

 

Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zawsze, polecam ci gilere eaglet, looknij na allegro :P

 

Ladny, ale to 80-tka ;) Jednak, jak juz mowilem w przebijanie numerow z 80 na 50 raczej bym sie nie chcial bawic.

 

Widzialem Aprilie Classic 50, ale jakos do konca sie nie moge przekonac wiec szukam alternatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie hardknock kikkera.Co prawda sprowadzić musisz, ale to napewno lepsza maszyna niż chiński łoś czy (sic!) dwusuwowa aprillia classic.http://www.myhardknock.com/ jak pokombinujesz z transportem to w 5 tys się zmieścisz:)

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis jadac do pracy spotkalem po drodze Virago ... ehhh... marzenia.

 

Szczerze mowiac - losiek wyglada mi bardziej na chopka niz Aprilia. Cos wlinii stylistycznej Aprilii (Classic i Red Rose) jest takiego hmmm... dziwnego. Brakuje mi tej surowosci jak np. we wspomnianej Virago. Az korci kupic zarejstrowana na 50-tke ... ehhh

 

Czy Yamaha albo Honda wypuscily cos fajnego w klasie 50cc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...