Skocz do zawartości

Suzuki GN 250


Andreaw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Co sądzicie o Gn 250 ? Mało informacji na jego temat jest w sieci. Chodzi mi przede wszystkim o jego słabe punkty (co lubi się w nim psuć częściej). Wiem, że może nie jest to najważniejsze, ale chciałbym również wiedzieć jaki ma v-max, średnie spalanie i ogólne uwagi na jego temat.

 

Z góry dzięki.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

bardzo fajny motorek szczególnie dla początkujących. Osobiście zjeździłem nim 20h na kursie prawa jazdy. Maszyna jest dosyć zwrotna i jeździ się wygodnie, lecz to tylko 17KM więc dłuższa jazda jest męcząca. Spala ok 5l/100km, v-max jakieś 150-155km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Spala ok 5l/100km, v-max jakieś 150-155km/h

 

 

To teraz montuje się TURBO w maszynach na kursie? :biggrin:

 

Nalatałem Gienasem jakieś 20kkm w kilak tygodni na kurierce jak zaczynałem kariere. Moto było zajechane od początku więc żlopał 0.5l oleju dziennie. Paliwa mało palił, tak mało ze nawet nie liczyłem ile. ogólnie moto zwinne, lekkie i poręczne. przyjemny motorek. Na autostradzie trzymałem spory dystans ok.70 mil/h i było ok. Myślę ze poleciałby 80mph ale odrywałem się juz od ziemii. :flesje:

 

Zanim kupisz GN250 dowiedz się jak z dostępnością tylnych opon do tego moto. w Londynie mialem spory problem znaleźć warsztat gdzie mają takie opony do Gienasa.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 lat później...

Cześć. Mam GN250 i nie mogę powiedzieć o nim nic złego. Trzeba mieć świadomość, że nadaje się on tylko do krótkich tras, lub do codziennej jazdy do pracy po mieście. W dalsze trasy jest zbyt niewygodny, za mały i za słaby. Koszt utrzymania jest w zasadzie minimalny. Jeśli dbasz o niego, to i on nie strzela fochów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...