Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM .JESTEM NOWYM POSIADACZEM M109R Z DĄBROWY GÓRNICZEJ .MOTOCYKL KUPIŁEM USZKODZONY .OGÓLNIE CHCIAŁEM PODZIEKOWAC , Z FORUM TOMKOWI (sq9jkt) KTÓRY MI GO WYREMONTOWAŁ :notworthy: :notworthy: POLECAM GO TYM KTÓRZY MAJĄ MOTOCYKLE TYPU VZR 1800 I INNE DO NAPRAWY,JEST SUPER MECHANIKIEM,ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI I JEST SOLIDNY.POLECAM GO WSZYSTKIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM .JESTEM NOWYM POSIADACZEM M109R Z DĄBROWY GÓRNICZEJ .MOTOCYKL KUPIŁEM USZKODZONY .OGÓLNIE CHCIAŁEM PODZIEKOWAC , Z FORUM TOMKOWI (sq9jkt) KTÓRY MI GO WYREMONTOWAŁ :notworthy: :notworthy: POLECAM GO TYM KTÓRZY MAJĄ MOTOCYKLE TYPU VZR 1800 I INNE DO NAPRAWY,JEST SUPER MECHANIKIEM,ZNA SIĘ NA TYM CO ROBI I JEST SOLIDNY.POLECAM GO WSZYSTKIM.

 

zgadzam sie w 10000000000 %%%%%%%%%%%%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich VZR :crossy: Dawno tu nie zaglądałem i proszę jest nawet grono jedynie słusznych motocykli :clap:

Będę mał kilka pytań do szacownego grona:

1. Czy w Wawie jest jakiś dobry serwis VZR po gwarancji? ( do Tomka trochę daleko :banghead: )

2. Interesuje mnie kilka drobiazgów - kierunki ledy na przód i tył,filtry stożkowe , gmole takie jak Cobry ale w rozsądnej cenie i jakości.

3.Czy znacie patent na wydłużenie dżwigi hamulca tyl ( coś mi stopa tam się nie mieści )

Pozdrawiam

Robert Wawa VZR 1800 R ( rocznik 2007 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich VZR :crossy: Dawno tu nie zaglądałem i proszę jest nawet grono jedynie słusznych motocykli :clap:

Będę mał kilka pytań do szacownego grona:

1. Czy w Wawie jest jakiś dobry serwis VZR po gwarancji? ( do Tomka trochę daleko :banghead: )

2. Interesuje mnie kilka drobiazgów - kierunki ledy na przód i tył,filtry stożkowe , gmole takie jak Cobry ale w rozsądnej cenie i jakości.

3.Czy znacie patent na wydłużenie dżwigi hamulca tyl ( coś mi stopa tam się nie mieści )

Pozdrawiam

Robert Wawa VZR 1800 R ( rocznik 2007 )

 

 

W przypadku gmoli to polecam "pazurki" a nie cobry duuuuużoooo lepiej wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich VZR :crossy: Dawno tu nie zaglądałem i proszę jest nawet grono jedynie słusznych motocykli :clap:

Będę mał kilka pytań do szacownego grona:

1. Czy w Wawie jest jakiś dobry serwis VZR po gwarancji? ( do Tomka trochę daleko :banghead: )

2. Interesuje mnie kilka drobiazgów - kierunki ledy na przód i tył,filtry stożkowe , gmole takie jak Cobry ale w rozsądnej cenie i jakości.

3.Czy znacie patent na wydłużenie dżwigi hamulca tyl ( coś mi stopa tam się nie mieści )

Pozdrawiam

Robert Wawa VZR 1800 R ( rocznik 2007 )

Witam

Eeee tam daleko?? ok 300km więc nie tak daleko :)

Panowie znalazłem takie coś! Kubuś z twoich okolic

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=81449&st=380

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema... pomykam czarnym Vzr-em od lipca 2008 i do tej pory sie zachwycam.. przesiadłem sie z Vtx 1300 to sie nie ma co dziwić... Jak na razie założyłem tłumiki V&H bardzo podobne do ori tylko lekko głośniejsze :icon_biggrin: , bixenon, tylna białą lampe z kierunkami... i tu jest lipa bo jak świeci sie światło stop to nie widać kierunków.. Jak by czasm ktoś jeszcze zamawiał te diodowe kierunki to ja chetnie sie pisze..

Edytowane przez gachul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM JESTEM POSIADACZEM VZR OD NIE DAWNA MIAŁEM PROBLEM Z GŁOSNĄ PRACĄ SKRZYNI BIEGÓW,SKONTAKTOWAŁEM SIĘ Z KOLEGĄ Z FORUM TOMKIEM O LOG.(Sq9jkt).ZAPROPONOWAŁ MI ZALAC SILNIK OLEJEM CASTROL 10W50 PAWER RACING 1 ,4T.PANOWIE PO PIERWSZEJ WYJEZDZIE WSZYSTKO ZNIKŁO SKRZYNIA PRACUJE, PRAWIE JEJ NIE SŁYCHAĆ ,TEN OLEJ JEST SUPER :clap: DZIĘKUJE ZA TĄ RADE :notworthy: :notworthy: POLECAM TEN OLEJ :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich jestem nowym na forum

bardzo sie ciesze :buttrock:

od 4 miesiecy jestem szcesliwym posiadaczem Suzuki m109r

przeczytamem caly temad od samego poczatku dzieki wielkie za info na tema oleju zmienilem i faktycznie wszytsko dziala jak w zegarku pozdrawiam jescze raz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: Witajcie w lipcu przesiadłem się z VTXa1.3 na VZRa1.8 śmigam dużo i jestem bardzo z niego zadowolony jedynie co mi trochę przeszkadza to (moje długie nogi) i tu pytanie do was gdzie kupić lub przerobić podnóżki wraz z hamulcem nożnym i dzwignią zmiany biegów. Nie interesują mnie spacerówki na gmol! POZDRAWIAM :notworthy:

Edytowane przez kochan99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...