Skocz do zawartości

Honda VTX 1800F czy Kawasaki Vulcan 1600 Nomad


rozzbi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze wszystkich o opinie o tych dwoch motorach. Mam dylemat co kupic Honde czy Kawasaki. Nie mialem jeszcze tak nowoczesnych motorow i powiem prawde nia bardzo wiem co wybrac . Mam chrapke na ktorys z nich

Edytowane przez rozzbi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vulkan 1800?Chyba coś nowego.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoga ze nikt nie chce sie podzielic informacjami na temat tych dwoch moto

. Stzrałka stry/ Powiem tak. Miałem honde i mam teraz Vulcana 1500 classic. Powiem Ci jezli masz wybrać pomiędzy 1600 vn i 1300 vtx to radzę Ci brać hondę. Lepsze wykonanie i super praca silnika.Pozdro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli musi być coś z tych dwóch (tu wykorzystam doświadczenia znajomych) to bierz Hondę... Natomiast, jeżeli niekoniecznie to weź pod rozwagę jeszcze Yamahe Midnight Star 1,9... Zaje...iaszczy motocykl i bardzo przyjemny i dość prosty w prowadzeniu, przy powolnej jeździe po prostu nie czujesz, że prowadzisz prawie 2 litrową bestie (dopóki nie odkręcisz gazu :buttrock: )...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli musi być coś z tych dwóch (tu wykorzystam doświadczenia znajomych) to bierz Hondę... Natomiast, jeżeli niekoniecznie to weź pod rozwagę jeszcze Yamahe Midnight Star 1,9... Zaje...iaszczy motocykl i bardzo przyjemny i dość prosty w prowadzeniu, przy powolnej jeździe po prostu nie czujesz, że prowadzisz prawie 2 litrową bestie (dopóki nie odkręcisz gazu :banghead: )...

 

Oj z tą bestią to troche kolega przesadził, i owszem jeździłem Midnaiem i podzielę opinię ze jeździ sie wyjątkowo łatwo i rzeczywiście nie czuć masy sprzęta ale z tym odkręcaniem to spodziewałem sie większego tabunu rozwydrzonych koni a to takie galopowanie ....

Edytowane przez drex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestia to vlasnie VTX - jest poprostu brutalny. Na Twoim miejscu wlasnie to moto bym bral jesli nie obawiasz sie masy. Nie bedziesz napewno narzekal. Osiagami bije na leb VN 1600, hamulce ma masakralne bo ma dual CBS a jak Ci kucykow braknie to zawsze mozna go jeszcze w miare latwo podkrecic...:notworthy:

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bestia to vlasnie VTX - jest poprostu brutalny. Na Twoim miejscu wlasnie to moto bym bral jesli nie obawiasz sie masy. Nie bedziesz napewno narzekal. Osiagami bije na leb VN 1600, hamulce ma masakralne bo ma dual CBS a jak Ci kucykow braknie to zawsze mozna go jeszcze w miare latwo podkrecic...:crossy:

Masa motaru nie stanowila nigdy dla mnie przeszkody, sam jestem taki troche duzy bo ponad 190cm i 120 kg. Ostatnim moim motorem byl IZ z 60 roku, i choc nie byl tak ciezki jak VTX 1800 to byl trudny w prowadzeniu, mial maniere myszkowania po drodze a o gwaltownych skretach nie bylo mowy. Zal mi tego motoru do tej pory ale musialem go sprzedac. Bylem w salonie i ogladalem VXT 1800 F i nie bylo koloru czarnego wiec musze jeszcze troche poczekac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa motaru nie stanowila nigdy dla mnie przeszkody, sam jestem taki troche duzy bo ponad 190cm i 120 kg. Ostatnim moim motorem byl IZ z 60 roku, i choc nie byl tak ciezki jak VTX 1800 to byl trudny w prowadzeniu, mial maniere myszkowania po drodze a o gwaltownych skretach nie bylo mowy. Zal mi tego motoru do tej pory ale musialem go sprzedac. Bylem w salonie i ogladalem VXT 1800 F i nie bylo koloru czarnego wiec musze jeszcze troche poczekac.

Mówie ci stary. Biesz Hondę. Nie pożałujesz.Przedewszystkim wykonanie. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...