Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz, że maciekka się przyznaje do tego systemu? :icon_eek:

 

A na strzelnicy to chyba po postalu broni nie potrzebujesz? Szpadelek w rękę i rozwalasz nim tarcze :banghead:

 

 

Ech wy tu psy wieszacie na USOSie a czlowiek kiedys kilka nocy zarwal pracujac na tym :biggrin:

Szkoda ze juz nie mam dostepu do bazy bo bym mogl naprawic bledy z ocenami :)

Fajnie ze nadal dziala ta ukryta bardzo lubiana przez studentow funkcjonalnosc zaliczania przedmiotow z ktorych nie oddalo sie pracy czy tez nie podchodzilo sie do examu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
No wreszcie ruszyło Forum. Proponuję stworzyć listę mailową rozsyłaną przez yahoogroups. Żeby w awaryjnej sytuacji mieć z sobą kontakt przez maila.

 

Jako kompletny świeżak, bez wyrobionych kontaktów, popieram inicjatywę stworzenia listy awaryjnej, bo przez ten tydzień przerwy czułam się jak dziecko we mgle, a sezon zaraz się kończy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako kompletny świeżak, bez wyrobionych kontaktów, popieram inicjatywę stworzenia listy awaryjnej, bo przez ten tydzień przerwy czułam się jak dziecko we mgle, a sezon zaraz się kończy ;)

 

 

Sezon nigdy się nie kończy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak na szybko dla tych ktorych nie bylo w Borkach - dzisiaj byl planowany wypad na strzelnice.

Zbiorka standardowo na Torwarze od 17.30 - pewnie kolo 18 ruszymy :-)

Moze Kierownik sie odezwie to uszczegolowi dzisiejszy wypad.

 

 

Dodam ze w zeszlym tygodniu nie bylo forum a i tak na Torwarze pare maszyn sie pojawilo - za co oczywiscie wielkie podziekowania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nareszcie zaczęło działać ! huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! więc witam wszystkich "rybkowiczów". Ja z Ewa niestety dzisiaj się nie stawimy na Torwarze bo siedzimy w robocie i do tego jesteśmy jeszcze zapuszkowani. Podziękowanie za wspólny wypad i wypoczynek w Borkach. Byliśmy pierwszy ale nie ostatni raz. Wielkie dzięki dla Bartasa ,który miał jechać z nami do granic Wawy a dotarł do Borek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum ożyło... lepiej późno niż wcale :(

Dziś w ramach środowej rybki była planowana powtórka ze strzelanki, ale niestety ten plan runął... Cała strzelnica jest na dzisiejsze późne popołudnie zarezerwowana na jakąś imprezkę strzelecką. Więc potrzebny będzie plan B...

Dodatkowo dziś niestety nie będę obecny celem podtrzymania tradycji... zarobiony jestem po same uszy i nie dam rady pojeździć.

 

R. :)

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...