Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff :icon_rolleyes: to się cieszę, że się podoba :icon_mrgreen:

Zulus zgłosił parę szczegółów na priva, w tym jeden słusznie zauważony - to się poprawi ("pęd powietrza" za przednim kołem wygląda jakby był łącznikiem błotnika i ramy).

To teraz co mam z tym zrobić? Kredki i kolorujemy czy zostaje czarno-białe? Nick z tyłu koszulki czy w tym krzywym-kółku-które-też-się-poprawi? Panie i panowie, szczegóły trzeba doszlifować!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff :lalag: to się cieszę, że się podoba :lalag:

Zulus zgłosił parę szczegółów na priva, w tym jeden słusznie zauważony - to się poprawi ("pęd powietrza" za przednim kołem wygląda jakby był łącznikiem błotnika i ramy).

 

Zaproponowałem także zmianę rybki na jakąś bardziej jajcarską, bo w końcu pod jej szyldem razem jeździmy;) A ta jest zdechła i w dodatku z zaklejonymi oczami :buttrock:

A może po prostu się czepiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek jest na piątkę ale czy nie uważacie że to koło powinno bardziej utożsamiać nas z forum?

Np.: na górze właśnie napis 4UM MOTOCYKLISTÓW a na dole nick. :buttrock:

 

A! I moja propozycja ale to tylko propozycja (nie będę się upierał): czarna koszulka, rysunek biały lub pomarańczowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek jest na piątkę ale czy nie uważacie że to koło powinno bardziej utożsamiać nas z forum?

Np.: na górze właśnie napis 4UM MOTOCYKLISTÓW a na dole nick. :P

 

Może dobrze by to było skonsultować z administracją forum vide punkt 4 paragrafu I regulaminu. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dobrze by to było skonsultować z administracją forum vide punkt 4 paragrafu I regulaminu. ;)

 

też tak myślę ... kiedyś sporo zamieszania z tym było.

 

zulus Ty to masz oko, tego pędu powietrza w ogóle nie wychwyciłem ;)

poza tym nic bym nie zmieniał.

Co do kolorów - jestem facetem pozostawię to kobietom :)

(czarna koszulka imo była by najlepsza)

 

pzdr

B

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowałem także zmianę rybki na jakąś bardziej jajcarską, bo w końcu pod jej szyldem razem jeździmy;)

 

To jak ma byc jajcarna i tylko symbolizowac spotkania, to moze tak .... sam szkielet albo szczeki rekina ??? ;)

Kazdy zalapie o co kaman, no nie ? ;)

 

Ufff :P to się cieszę, że się podoba :P

Nick z tyłu koszulki czy w tym krzywym-kółku-które-też-się-poprawi? Panie i panowie, szczegóły trzeba doszlifować!

 

Nick to moze by tak walnac na baku ???

Aby nie nazywac konkretnie motocykla a akurat miejsca jest duzo.

W kolku dookola tylko napis ze to 4um motocyklistow :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie jest super tak jak jest... może nie udziwniajmy za bardzo, żeby nie przedobrzyć ;)

ale to tylko moje zdanie.

 

Tak czy inaczej nie mogę się doczekać jak wejdę w posiadanie takowej koszulki :)

 

pzdr

R

 

PS a może zamiast 4um motocyklistów wymyślimy jakąś własną nazwę dla grupy rybkowiczów ?

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Projekt logo wypadów na rybkę jest bardzo fajny :lalag:

Mała modyfikacja - odarcie rybki do szkieletu jest też OK :)

Forumowy nick można zamieścić w górnej częsci koła, a w dolnej części koła proponuję napis www.forum.motocyklistów.pl

 

Może dobrze by to było skonsultować z administracją forum vide punkt 4 paragrafu I regulaminu. :icon_question:

 

I tu Fiery ma rację - gotowy projekt trzeba podesłać do akceptacji administratorowi... porządek musi być :icon_razz:

 

R. :crossy:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje misie za zbiornik jest za mały na wpisywanie nicków.

Może nicki można wpisać na dole między kołami na napis 4um motocyklistów na górze.

To tak skromna propozycja. A zamiana rybki na szkielecik ? czemu nie trzeba by było to zobaczyć i wybrać przez głosowanie.

tak czy inaczej pomysł z koszulkami jest git :icon_question:

juz nie mogę sie doczekać kiedy w nią wskocze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i poprosze rozmiar S :icon_question:

 

o, to a propos pomyślałam - czy wszystkie koszulki bedą męskie czy dałoby radę zamówić też takie ładne kobiece, troszkę bardziej dopasowane?

 

co do nicku na baku, to faktycznie troszkę za mało miejsca, krzywe-kółko-do poprawki można nie dość że wyprostować to jeszcze powiększyć żeby zmieściły sie i nick i nazwa forum. I gdzieś mi to mignęło wśród postów, ale możnaby też wpisać nazwę tematu "na rybkę??" albo rybkowicze, czy coś w tym stylu, to chyba niezły pomysł?

 

a rybka... cholera, wizję mi tu podburzacie :crossy: ale zobaczymy jak z tym szkieletem wyjdzie, jak zdążę to dzisiaj popoprawiam to wszystko.

 

a tak poza tym, to siedzę przed tym kompem i co chwilę po wiadro latam - tak się rozpływam z radości, że generalnie się projekt podoba :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pzowolę sobie dorzucić pare groszy.

 

Cały projekt SUPER. Pod logiem powinien być duży i wyraźny napis na rybkę?? gdyż to od tego wszystko się zaczęło i trwa po wsze czasy...

 

Z tyłu na koszulce nick.

 

Ta to więc na tyle idę karmić motyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...