Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ania ty się nie przejmuj, za każdym razem będziesz znała już więcej i więcej rybkowiczów i będzie coraz fajniej i w końcu wpadniesz w "uzależnienie" jak cała reszta ;)

Byłoby miło jakby ktoś podszedł i pogadał a tak to tak dziwnie trochę się czułam, ale masz rację na pewno z każdym spotkaniem będzie lepiej.

Pozdrowienia dla tych których poznałam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roberto na tej fotce można Cię pomylić z panem młodym ;)

No tak! ten z tyłu w gajerku to jaki świadek może czy co? ;)

 

Byłoby miło jakby ktoś podszedł i pogadał a tak to tak dziwnie trochę się czułam, ale masz rację na pewno z każdym spotkaniem będzie lepiej.

Pozdrowienia dla tych których poznałam :biggrin:

No to ja przepraszam :P strasznie dużo luda było i z każdym chciało się pogadać a i tak nie obleciałem wszystkich i planu nie wykonałem :rolleyes: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby miło jakby ktoś podszedł i pogadał a tak to tak dziwnie trochę się czułam, ale masz rację na pewno z każdym spotkaniem będzie lepiej.

Pozdrowienia dla tych których poznałam :bigrazz:

 

A to wszystko przez Wolkana :wink: bo ostatnio się uparł, że się nie będzie z nami bawił:)

Kate speniała że znowu się ktoś wypnie i przez to nie poznałaś nas wszystkich.

Obiecujemy, że następnym razem posadzimy Cię na samym końcu - za Wolkanem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko przez Wolkana :bigrazz: bo ostatnio się uparł, że się nie będzie z nami bawił:wink:

Kate speniała że znowu się ktoś wypnie i przez to nie poznałaś nas wszystkich.

Obiecujemy, że następnym razem posadzimy Cię na samym końcu - za Wolkanem :biggrin:

Faktem jest, ze nie przyjechalam na miejsce zbiorki tylko na ognisko... Moze to przez to.

Bedzie dobrze mam taka nadzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko przez Wolkana :) bo ostatnio się uparł, że się nie będzie z nami bawił:D

Kate speniała że znowu się ktoś wypnie i przez to nie poznałaś nas wszystkich.

Obiecujemy, że następnym razem posadzimy Cię na samym końcu - za Wolkanem :wink:

 

 

Hej, Ania po prostu "atakuj ludzi" nie czekaj aż sami przyjdą :biggrin: . . śmiało śmiało i jeszcze raz śmiało.. impreza była otwarta i parę osób było zwykłymi klientami .. trudno do każdego stolika podchodzić i pytać "czy Państwo na rybkę"? :bigrazz:

 

Pozdro i do nastepnego razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Ania po prostu "atakuj ludzi" nie czekaj aż sami przyjdą :biggrin: . . śmiało śmiało i jeszcze raz śmiało.. impreza była otwarta i parę osób było zwykłymi klientami .. trudno do każdego stolika podchodzić i pytać "czy Państwo na rybkę"? :bigrazz:

 

Pozdro i do nastepnego razu...

No dobra dobra, bo sie OT robi... Ja taka niesmiala jestem i nie umiem atakowac, a tak na serio to w sumie mam podobnie podejde do kogos i sie spytam, to Ty jestes kims tam z forum?

Czarny kask w rozowe kwiatki i czarna GS-ka 500 to Ania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozwiązanie jest proste, nastepna rybka, podchodzimy do każdej dziewczyny której nie kojarzymy i pytamy czy ty to Ania :wink: Jak tak to się przedstawiamy, i gadka :)

Ale mnie naprawde latwo poznac po kasku i nie musicie do kazdej dziewczyny podchodzic :biggrin:

Mam czarna kurtke i spodnie AlpineStars i kask w rozowe kwiatki Shoeia i zwykle niebieski plecak...

Latwo mnie poznac bo prawie ciagle sie usmiecham :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dobra, bo sie OT robi... Ja taka niesmiala jestem i nie umiem atakowac, a tak na serio to w sumie mam podobnie podejde do kogos i sie spytam, to Ty jestes kims tam z forum?

Hehe.... Jak podszedłem po kiełbę, ktoś (nie pamiętam) do mnie podszedł i pyta

- Ej, a Ty motocyklem jesteś?

A ja zaskoczony, choć wiedziałem jaki jest cel zadania pytania, zamiast odpowiedzieć "Tak, na rybke" to mówię

- Nie. Puszką.

- Aaa, no to swój - padła odpowiedź

 

Czarny kask w rozowe kwiatki i czarna GS-ka 500 to Ania :biggrin:

Aaaa to ja Cię widziałem na Sanguszki jak się przeciskałaś z zacięciem w korku.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rozwiązanie jest proste, nastepna rybka, podchodzimy do każdej dziewczyny której nie kojarzymy i pytamy czy ty to Ania :bigrazz: Jak tak to się przedstawiamy, i gadka :wink:

Ja tak właśnie zrobiłem! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to ja Cię widziałem na Sanguszki jak się przeciskałaś z zacięciem w korku.

pozdr

No niestety nie umiem przeciskac sie w korkach jeszcze za bardzo, bo jezdze dopiero 3 tydzien moto. Ale kiedys mi sie bedzie udawac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...