Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde czy te banki nie moga szybciej dzialac?? :banghead: Czekam na decyzje w sprawie kredytu i maja czas do czwartku(tj jutra) i jak zwykle czekaja na ostatni moment.Moto juz czeka na zaplate a ja na kase :icon_biggrin: Dlatego dawac fotki ogladne co i jak :icon_razz: Na srodowa rybke bede wolny dopiero 24 wrzesnia :( :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaki udany dzień! Nie dość, że mnie więcej się ze wszystkim wyrobiłam i zdążyłam na czas na rybkę to jeszcze znalazłam swojego rycerza na lśniącej maszynie do wożenia balastu :banghead:)) dziękuję :*

 

Po kolejnej (bynajmniej nie ostatniej) rybce decyzja podjęta - na następny sezon zaopatruję się w skuterek i pyr pyr pyr powolutku zaczynamy się uczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się się melduję. Dojechałam (a właściwie dopuszkowałam) bezpiecznie. Sorry Majkel za ten burdel (dla niewtajemniczonych proszę nie brać dosłowanie) w aucie. Następnym razem żadnych chwastów na wynos :banghead:

Dziękuję za kolejną udaną rybkę. Bardzo fajna miejscówka i bardzo miłe towarzystwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za przybycie. :cool:

Jak zwykle rybka udana.

Pobity rekord w ilości maszyn 39 szt. Do końca sezonu będzie z 50 maszyn. :banghead:

Myśle że klimat knajpki wszystkim się spodobał i będziemy tam częściej bywać (może także bez motocyki) :clap:

 

Pozdrawiiam i do następnej rybki

Teosik

Edytowane przez Teosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna rybka. :clap: Miejsce "na luzie" :banghead: Pozdrawiam.Do rybki :cool:

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem ze wedlug niektorych moje moto chodzi jak sieczkarnia :banghead:

Podziekowania za wspolny powrot :flesje:

Pozdrawiam

 

Ty się moim zdaniem nie przejmuj - ja tam się nie znam;)

 

I ja dziękuję za, jak zwykle super "rybkę"

 

Dozatydzień - kurka to rzeczywiście uzależnienie jakieś:flesje:

 

 

...i podaje link, w moim temacie slubnym takze, reszta najwazniejsza jutro :flesje:

 

Super fotki. Poproszę o to zbiorcze w "normalnej" wielkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...