Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrrrrrrrr .......... :crossy:

Juz znalazlem.

ps. To kiedy sie spikniemy w okolicach ??? Parapetowa bedzie gdzis w pazdzierniku :)

 

To już kupiłeś mieszkanko? Mam nadzieję, że w N.Iwicznej:)

A spiknąć to się zawsze możemy - ja tam zawsze mogę :)

Póki co plan jest taki: sobota rano motobajzel a potem mykamy do Krasnegostawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no! Moja żonka znowu się gdzieś szwęda do piatku. Chętnie zajrzę na rybkę, ale najprawdopodoniej będę puszką i z dzieciakiem. No, chyba, że uda mi się załatwić jakąś opiekę to wtedy oczywiście :crossy:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no! Moja żonka znowu się gdzieś szwęda do piatku. Chętnie zajrzę na rybkę, ale najprawdopodoniej będę puszką i z dzieciakiem. No, chyba, że uda mi się załatwić jakąś opiekę to wtedy oczywiście :crossy:

 

pozdr

 

Opieka nad dziećmi : http://www.brauchauto.com/images/80jr50.jpg

Załatw coś w tym stylu i na rybkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, no! Moja żonka znowu się gdzieś szwęda do piatku. Chętnie zajrzę na rybkę, ale najprawdopodoniej będę puszką i z dzieciakiem. No, chyba, że uda mi się załatwić jakąś opiekę to wtedy oczywiście :crossy:

 

pozdr

 

Dzieci na rybce mile widziane :)

Zabieraj pociechę bo lepiej z nim niż wcale. Zappa zapoczątkował zabieranie latorośli więc moż ei więcej "młodocianych" się znajdzie. Skoro to ognisko, to może wszyscy niech zabiorą dzieciaki i zrobimy wielki motocyklowy picknic rodzinny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci na rybce mile widziane :biggrin:

Zabieraj pociechę bo lepiej z nim niż wcale. Zappa zapoczątkował zabieranie latorośli więc moż ei więcej "młodocianych" się znajdzie. Skoro to ognisko, to może wszyscy niech zabiorą dzieciaki i zrobimy wielki motocyklowy picknic rodzinny :wink:

Hehe.... Byłem raz z małym w 2oo na forumowym jajeczku. Wysiadamy z samochodu a on rozgląda się i pyta.

- Tata, gdzie ten bar?

- No tu - odpowiadam pokazując na śliczny charakterystyczny budynek.

- Ale to jest jakaś mordownia!!!

 

:biggrin:

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety Bachora jeszcze nie znam. A moze stety?? :flesje:

Ja znam! I chętnie wezmę pod swoje skrzydła ;) O ile mój się nie przywlecze ze mną :crossy:

 

A że w lubece to wiem bo Twój braciszek mi karkóweczkę i piersiątko z indyka piekł i podawał:)

Zresztą powinien za brak info dostać zjebki;) Taka impreska ominęła rybkowiczów :buttrock:

Jestem jak najbardziej za! :biggrin:

 

Dzieci na rybce mile widziane :D

Skoro to ognisko, to może wszyscy niech zabiorą dzieciaki i zrobimy wielki motocyklowy picknic rodzinny ;)

Będzie co wrzucić na ruszt... :biggrin: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema fajnie Zulus, ze wpadłeś miło było kogoś spotkać pracując na zxr-a, taka motocyklowa motywacja.Ja niestety nie mam jak dojechać bo po zxr-a będe jechał w środę albo w czwartek.A swoim nie chce przed sprzedażą bo wiadomo jak to bywa.Tata już mi nie chce motocykla pozyczyc bo pózniej nie było beny:D:D A braciszek mówi ,ze wozi tylko dziewczyny i nawet brata nie chce wziąć :icon_mrgreen: :crossy:

Karkówka mam nadzieje ,ze była dobbra choć tak naprawdę ja grillowałem od 15:00 wcześniej się jeszcze cieszyłem w miare lekką robotą.Ostry "Mejdej" był jak ogarnąłem grilla i zaczeli się ludzie zchodzic po jedzenie..uffff ciezko było.A no i rzeczywiscie mogłem poinformowac rybkowiczów.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jeden dzień nawaliliście postów na 3 strony, i nawet się jeszcze nie zorganizowaliście.

Idę popływać w Oceanie. Wracam na Borki to sprawdzę was rybkowicze.

Tak jak Marina napisała - rybka ustawiona jest już niemal od tygodnia, teraz pozostała sama przyjemność spamowania, bo my to same spamery jesteśmy :) I

 

(...) i rzeczywiscie mogłem poinformowac rybkowiczów.

pozdro

Rzeczywiście... trzeba będzie to odrobić... :icon_mrgreen: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...