Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłoszenie parafialne :icon_razz:

 

Po krótkiej konsultacji z Teosikiem przedstawiam propozycję wypadu na najbliższą "rybkę"...

 

Termin: jak zwykle...

Start: Torwar, godz. 17:30, ruszamy 15 minut później...

Cel: "Przystanek Tarchomin"... już tam byliśmy, ale... tym razem będzie tam ognisko :biggrin:

Trasa: jedziemy Trasą Siekierkowską, Wałem i nad Wisłą aż do Modlińskiej, potem zabieramy jak zwykle na BP pozostałych (ok. 18:30)... i dalej do miejsca przeznaczenia :biggrin:

Na miejscu dla każdego będzie czekać porcja kiełbasy, pieczywko, kijek, dodatki... w sumie wyjdzie po kilka złotych na głowę...

Oczywiście dla bardziej wygłodniałych kuchnia przygotuje na życzenie coś z lokalnego menu :icon_razz:

 

Jeśli propozycja się przyjmie, to pozostaje nam tylko zaklinać pogodę...

 

R. :crossy:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.s. a przy tej zabawie można chociaż się zorientować kto lubi fun , a komu się nie chce powtarzać i idzie na łatwiznę. Pamiętajcie, ze liczą sie nawet chęci i nie odpuszczamy do końca :)

 

Ja coś czuję, ze bawiliscie się w zabawę wymyśloną przez Kate "zapamiętywanie nicków" ufff dobrze ,ze mnie nie było hahaha :rolleyes: :)

 

 

Pozdro i do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja coś czuję, ze bawiliscie się w zabawę wymyśloną przez Kate "zapamiętywanie nicków" ufff dobrze ,ze mnie nie było hahaha :biggrin: :biggrin:

Pozdro i do zobaczyska

To dobrze - będziesz miał tylko trudniej :biggrin:

Proste - im częściej bywa się na rybce tym więcej zna się rybkowiczów. Tym samym zabawa Kate jest staje się bardziej easy :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja najbliższą rybkę zjem w Tajlandii. :bigrazz:

To fajosko :bigrazz:

A mi sie udalo znalezc garaz (Ratuszowa niedaleko Dabrowszczakow) teraz szukam wspolwynajmujacych, jakby ktos mial jakies info to dajcie znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszlym tygodniu finalizuje(mam nadzieje)zakup moto(jesli Tomek K. nic zlego nie znajdzie) i jesli sie wyrobie to jade z wami :lalag: Pozwolicie? :lapad: :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może i mi się uda do Was dołączyć :P Tylko proszę, zdementujcie tą informację, że jak są korki to w nich stoicie :buttrock: :buttrock:

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście dementuję! To jakieś kłamstwo że stoimy w korku. Ja tam siedzę i nie widziałem żeby ktoś z grupy stał... wszyscy siedzą :banghead:

Bałabym się, że się przewrócę jakbym stała ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty tu co?? :crossy: Ciebie jeszcze na rybce nie widziałem... ale mam nadzieję że już w środę naprawdę będziesz mogła zdementować te pogłoski :wink:

:banghead:

Mam nadzieje, ze mi sie uda w koncu byc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...