Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok ja tez wiem gdzie jest stacja,

Raczej bede - kwetia o ktorej inna sprawa - bo nie wiem le na trasie zejdzie... o 17 wyruszam z centrum ...

 

pozdrawiam

 

DRAKE ja kończę robote o 17 i też ruszam z centrum więc jeśli chcesz możemy razem polecieć :clap:

Na 5 min tylko do domu będę musiał skoczyć ale do domu na moto mam 5 min więc nie robi to wielkiej różnicy :)

 

jakby co daj znać na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRAKE ja kończę robote o 17 i też ruszam z centrum więc jeśli chcesz możemy razem polecieć :wink:

Na 5 min tylko do domu będę musiał skoczyć ale do domu na moto mam 5 min więc nie robi to wielkiej różnicy ;)

 

jakby co daj znać na pw.

 

 

No i po wyprawie, muszę na poczatku podziekowac wszystkim, bylo bardzo przyjemnie a i rybka calkiem calkiem ;)

 

Mam nadzieje ze sprawa jest do powtorzenia .... ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po wyprawie, muszę na poczatku podziekowac wszystkim, bylo bardzo przyjemnie a i rybka calkiem calkiem ;)

 

Mam nadzieje ze sprawa jest do powtorzenia .... ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

 

mi także było bardzo miło poznać kolejnych forumowiczów ;) fajna przejażdżka

następna musi być dłuższa :wink:

No i Kate w roli lidera spisała się wyśmienicie ... ja tak nie potrafie ;)

 

szyk był jak w wojsku ;)

 

pzdr i do zobaczenia

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie również wspólny wypad bardzo się podobał - dziękuję wszystkim, było ;) :wink:

No i Kate w roli lidera spisała się wyśmienicie ... ja tak nie potrafie :lalag:

Ja też nie ;) , ale popracuję nad tym ;)

A dla Kate ;)

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia ;)

 

Ps. z niecierpliwością czekam na zdjęcia... :lalag:

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na kolejny wyjazd z serii "na rybkę" bo tym razem mi się nie udało dotrzeć. :banghead:

Gdzie na tej rybce byliście? Tak około 18.30 byłem w tej rybodajni pod Serockiem ale motocykli tam nie widziałem.

 

skręciliśmy w prawo w Wierzbicy na tym dużym skrzyżowaniu i za jakieś 50 m po prawej stronie :bigrazz:

 

pozniej smignelismy na zapore w Dębe a z tamtąd do domu.

Fajnie było i za powtórką jestem jak najbardziej za więc nic straconego :)

 

Pzdr

R

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

robicie jakas rybke w piatek lub w sobote? :icon_mrgreen:

 

jeśli chodzi o mnie to bardzo chętnie ! :flesje:

jeśli tylko wróżby pogodowe się nie sprawdzą :icon_rolleyes:

 

ten weekend mam caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaly wolny ... no prawie cały, w sob jestem zajety w okolicach godz 12 - 14 ale to nie sa sztywne godziny i moge sie dopasowac jakby cos :eek:

 

pzdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi także było bardzo miło poznać kolejnych forumowiczów :flesje: fajna przejażdżka

następna musi być dłuższa :icon_rolleyes:

No i Kate w roli lidera spisała się wyśmienicie ... ja tak nie potrafie :D

 

szyk był jak w wojsku ;)

 

Wielkie dzięki, to bardzo miłe :eek:

Też jestem za dłuższą kolejną przejażdżką, ale musimy się ustawić wcześniej i juz bez tracenia czasu na rybkę. Albo weekendzik to już mozna i dalej wyskoczyć.

Dziękuję wszystkim obecnym za pomoc i zrozumienie. Każdy dzień to nowe doświadczenia wiec będzie już tylko lepiej. A takich zdyscyplinowanych Motocyklistów to sama przyjemność prowadzić :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o mnie to bardzo chętnie ! :evil:

jeśli tylko wróżby pogodowe się nie sprawdzą ;)

 

ten weekend mam caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaly wolny ... no prawie cały, w sob jestem zajety w okolicach godz 12 - 14 ale to nie sa sztywne godziny i moge sie dopasowac jakby cos :D

 

pzdr

R

 

 

To zapodaj jakis czas i miejsce (piatek-niedziela) to sie stykniemy bo rybke bym zjadl ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej hej

to jak z tą rybką ...

jakieś szczegóły pliss...

też bym coś dobrego przekąsił

 

to mam pomysl ja proponuje termin np sobota dzien 14-ty godz. 12.00 :biggrin: a kolega zaproponuje miejsce spotkania :) :D

 

CZEKAM :)

Edytowane przez Chriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mam pomysl ja proponuje termin np sobota dzien 14-ty godz. 12.00 :D a kolega zaproponuje miejsce spotkania ;) :icon_mrgreen:

 

CZEKAM ;)

 

ja jak pisałem wcześniej o 12 bede zajety ale jak ktos moze to niech da namiar na siebie na pw to najwyzj do was dolacze ;)

 

pzdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...