Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak prosiłbym na prv jakis numerek kontaktowy do osoby ktora na pewno sie wybiera ... postaram sie dotrzec choc pewnie blizej bede kolo 18 ...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DRAKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo osób dotrze na 18tą wiec może na Neste na 18??

(to tylko sugestia)

 

ja będę o 17.30 i czekamy do 17.45. Przedłużanie jest niewskazane bo znając życie to jednemu zabraknie 5min, a drugiemu godzinę i tak mozna do wieczora. Jak komus zależy to postara się dotrzeć do 17.45, a gdyby nie to tel i się znajdziemy na miejscu ;) Pozdr. Jeśli będą chętni to zamiast posiadówki na rybce mozna zrobic 15min Tymbarka/Coli/Soczku itp, a potem jakieś krótkie śmiganko po okolicy. Wszystko będzie do ustalenia na miejscu. Decydujemy demokratycznie więc wszelkie sugestie mile widziane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę o 17.30 i czekamy do 17.45. Przedłużanie jest niewskazane bo znając życie to jednemu zabraknie 5min, a drugiemu godzinę i tak mozna do wieczora. Jak komus zależy to postara się dotrzeć do 17.45, a gdyby nie to tel i się znajdziemy na miejscu ;) Pozdr. Jeśli będą chętni to zamiast posiadówki na rybce mozna zrobic 15min Tymbarka/Coli/Soczku itp, a potem jakieś krótkie śmiganko po okolicy. Wszystko będzie do ustalenia na miejscu. Decydujemy demokratycznie więc wszelkie sugestie mile widziane :biggrin:

 

Kate jaka ty chętna jesteś do jazdy ;) Gdzie konkretnie się spotykacie ?? gdzie ta Neste?? to może i ja dotre

Edytowane przez Teosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kate jaka ty chętna jesteś do jazdy ;) Gdzie konkretnie się spotykacie ?? gdzie ta Neste?? to może i ja dotre

 

Chętna do jazdy będę jeszcze długo, bo rozgryzam ten FUN ;)

Neste jest przy głównej trasie jak się jedzie z Marek/Rembertowa w stronę Nieporętu to zaraz za wiaduktem po prawej stronie. Przy skręcie na Rynię/Białobrzegi.

Jadąc od Płochocińskeij trzeba skręcić w lprawo na rozwidleniu nad Zalewem i potem już za mostkeim po lewej stronie widać stację.

p.s. Weź plecaczka i nowy Interkom to będziesz miał okazję przetestować :biggrin:

Edytowane przez Kate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętna do jazdy będę jeszcze długo, bo rozgryzam ten FUN :D

Neste jest przy głównej trasie jak się jedzie z Marek/Rembertowa w stronę Nieporętu to zaraz za wiaduktem po lewej stronie. Przy skręcie na Rynię/Białobrzegi.

Jadąc od Płochocińskeij trzeba skręcić w lewo na rozwidleniu nad Zalewem i potem już za mostkeim po prawej stronie widać stację.

p.s. Weź plecaczka i nowy Interkom to będziesz miał okazję przetestować :wink:

Postaram się być ale na 100% jeszcze nie wiem. A ty 15 bedziesz w DD??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę o 17.30 i czekamy do 17.45. Przedłużanie jest niewskazane bo znając życie to jednemu zabraknie 5min, a drugiemu godzinę i tak mozna do wieczora. Jak komus zależy to postara się dotrzeć do 17.45, a gdyby nie to tel i się znajdziemy na miejscu :) Pozdr. Jeśli będą chętni to zamiast posiadówki na rybce mozna zrobic 15min Tymbarka/Coli/Soczku itp, a potem jakieś krótkie śmiganko po okolicy. Wszystko będzie do ustalenia na miejscu. Decydujemy demokratycznie więc wszelkie sugestie mile widziane :)

 

ok

nie bedę sie spierał (nigdy tego nie robie i dobrze zyję)

 

to o 17:30

 

:wink: :D

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętna do jazdy będę jeszcze długo, bo rozgryzam ten FUN :)

Neste jest przy głównej trasie jak się jedzie z Marek/Rembertowa w stronę Nieporętu to zaraz za wiaduktem po lewej stronie. Przy skręcie na Rynię/Białobrzegi.

Jadąc od Płochocińskeij trzeba skręcić w lewo na rozwidleniu nad Zalewem i potem już za mostkeim po prawej stronie widać stację.

p.s. Weź plecaczka i nowy Interkom to będziesz miał okazję przetestować :)

Czy to jest ta stacja która jest zaraz przy przy skręcie na Białobrzegi? Bo jeżeli tak w Twoich wskazówkach należy zamienić lewą stone na prawą i odwrotnie :D

 

 

Jadąc od Płochocińskiej trzeba skręcić na skrzyżowaniu nad zalewem w prawo, przejechać przez most (czy tam wiadukt) i zaraz za nim stacja jest po lewej przy skręcie na Białobrzegi. Natomiast lecąc od Marek/Rembertowa stacja jest przed mostkiem po prawej stronie, przy skręcie na Białobrzegi.

 

Jeśli będą chętni to zamiast posiadówki na rybce mozna zrobic 15min Tymbarka/Coli/Soczku itp, a potem jakieś krótkie śmiganko po okolicy. Wszystko będzie do ustalenia na miejscu. Decydujemy demokratycznie więc wszelkie sugestie mile widziane :)

Ja jestem za śmigankiem :wink:

pozdro

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest ta stacja która jest zaraz przy przy skręcie na Białobrzegi? Bo jeżeli tak w Twoich wskazówkach należy zamienić lewą stone na prawą i odwrotnie :wink:

Jadąc od Płochocińskiej trzeba skręcić na skrzyżowaniu nad zalewem w prawo, przejechać przez most (czy tam wiadukt) i zaraz za nim stacja jest po lewej przy skręcie na Białobrzegi. Natomiast lecąc od Marek/Rembertowa stacja jest przed mostkiem po prawej stronie, przy skręcie na Białobrzegi.

 

 

oczywiście masz rację :D

no cóż, typowa ze mnie kobieta hihihi.

Przepraszam za wprowadzenie w błąd, ale to niecelowe

Dzięki za oświecenie ptaq :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to juz mniejwiecej wiem gdzie moze być ta stacja :)

postaram się dotrzec ale o 17 koncze robote wiec z centrum bardziej celuje w ta 17:45. Jesli ktos wie ze bedzie na 100 % poprosze o jakis namiar na pw jesli nie ma nic przeciwko :D

 

pzdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...