Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierdu pierdu. Nie w M1 tylko Centrum Handlowe Targowek przy Głębockiej. Tam gdzie Kerfur :bigrazz:

Nie wątpię, że w Targowku też jest, ale to w M1 sama osobiście projektowałam, więc wiem lepiej czy tam jest, czy nie ma :bigrazz:

 

HooLooVoo-niezłego masz dilera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty, zima przecież odwołana.

 

Chyba tylko na onecie :wink:

Drugi portal z tej samej grupy medialnej pisze co innego http://www.tvn24.pl/-1,1573324,0,1,czas-na...,wiadomosc.html

 

Wszystko wyglada na to ze dzisiaj zakonczyl sie sezon.

Ja jednak licze ze jeszcze uda sie wyjechac w tym roku bo nie umylem brudasa po blotnym lataniu :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś się odzywa. Nie wyciągałem aku, bo nastepny tydzień pojeżdżę. Braciszek r6tką dalej by jeździł ale żeby dostać się świec musiał rozebrać cały sprzęt i pociać ramę na kawałki D

 

Na razie jednak odpadam, bo dopadł mnie ten cholerny okres w życiu studenta że należy nie spać i się uczyć bo balowałem cały czas a mam kolokwium i 2 projekty. W dodatku mamy bardzo ważnego gościa w klubie moim. W następnym tygodniu wszystko wraca do normy :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

 

Jak wstałem dzisiaj rano i wyjżałem za okno to moje receptory mi powiedziały, że już najwyższy czas na wstawienie mtoto do warsztatu na wszelkiego rodzaju regulacje i wymiany płynów itp. bo już raczej nie pośmigam. Chyba, że będę jeździł ze szpachelką w kieszeni żeby w razie czego skuć lód który się wytworzy pomiędzy siodłem a moją d.... :icon_mrgreen:

 

Tak czy inaczej, ja wstawiam moto na regulacje.

 

A może w czasie "wolnym" - czytaj ZIMA zaplanujemy sobie jakieś ciekawe dłuższe przejażdżki na przyszły sezon?

Wiem, że Rybka to taki spontaniczny zryw, ale warto by było, myślę, w przyszłym sezonie wybrać się na rybkę na mazury albo nad morze? Lub w Bieszczady? (tam też są ryby...)

Jest sporo czasu żeby coś zaplanować większego i już się teraz ustawić żeby potem niespodzianek nie było.

Może długi weekend majowy? Albo cuś?

 

Pozdrawiam.

Cielak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...

A może w czasie "wolnym" - czytaj ZIMA zaplanujemy sobie jakieś ciekawe dłuższe przejażdżki na przyszły sezon?

Wiem, że Rybka to taki spontaniczny zryw, ale warto by było, myślę, w przyszłym sezonie wybrać się na rybkę na mazury albo nad morze? Lub w Bieszczady? (tam też są ryby...)

Jest sporo czasu żeby coś zaplanować większego i już się teraz ustawić żeby potem niespodzianek nie było.

Może długi weekend majowy? Albo cuś?

 

Pozdrawiam.

Cielak

 

 

 

Całkiem fajowy pomysł. Jak co to mam miejscówę w Pucku. Dobra baza wypadowa na półwysep, do Łeby i 3city.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!

 

To możemy zrobić taki mały plebiscyt!

Każdy (albo i nie każdy) da jakąś propozycję i wybierzemy tą lokalizację, która nam się wszystkim najbardziej spodoba.

 

Taki rybkowy wyjazd gdzieś dalej, w kilkadziesiąt maszyn....

No bajka normalnie!

 

 

P.S.

oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żebyśmy w zimę spotkali się również gdzieś w Wawie na jakieś piwko (tym razem nie koniecznie 0%) :)

 

Niech się wypowiedzą tutaj przedstawiciele "Starszyzny rybkowej" - nie chciałbym nikomu w paradę wchodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...