Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wjazd do Modlina od strony Nowego Dworu Maz. jest przez most. Za mostem jest rondo, na którym trzeba skręcić w lewo (w chyba pierwszy, asfaltowy odjazd). Po ok. 200 m, zaraz za byłym wjazdem do twierdzy (tu był szlaban i budka wartownicza) jest droga w lewo, prowadząca w dół (przy tej drodze powinna być strzałka do knajpy) a na końcu tej drogi po lewej jest brama Ostrołęcka i knajpa w niej. Nie da się nie zauważyć.

Jeżeli na rondzie pojedziecie w ostatni odjazd po lewej to też dojedziecie do bramy ale po bruku i od drugiej strony (w bramie chyba jest zakaz wjazdu ale da się przejechać :icon_twisted: ).

Pokręćcie się trochę po twierdzy, warto pooglądać stare mury (choć sporo obiektów jest już zdewastowanych albo zburzonych ;) ). Przy knajpie jest plansza z planem twierdzy.

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której tam biesiadujecie? Ja mieszkam 5 kilometrów od "Bramy" może zdążę wrócić i wziąć moto, bo dziś jak na złość jestm 4oooo :D :D

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której tam biesiadujecie? Ja mieszkam 5 kilometrów od "Bramy" może zdążę wrócić i wziąć moto, bo dziś jak na złość jestm 4oooo :icon_evil: :banghead:

pozdr

Pewnie do 20 z minutami się zejdzie... :flesje: Sprężaj się! :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym razem ja pierwszy (a właściwie MY). dzięki za 'rybkę'. towarzysze dopisali :) później zamieszczę link do fotek z wyjazdu

pozdrawiamy (darqvader & naja)

 

PS - golonka wyśmienita, polecam. :D

Edytowane przez darqvader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dojechalismy,

 

mam nadzieje ze Zulus nie zabladzil :)

 

 

 

Sylwia była bardzo milo zaskoczona - wiec dziekuje serdecznie w jej imieniu i swoim.

 

na info o koszulkach.

 

pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się zrypało w kompie, :lalag: rypka OK, pije pivko, jest OK :) :D :D

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...