Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie słyszałem nic na temat wypadu nad zalew ale chętnie się podłącze :icon_mrgreen:

pracę kończę zazwyczaj o 17 :wink:

 

 

PS czemu tylko Panowie :icon_mrgreen:

 

pzdr

R

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie moze byc poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek mniejwięcej od 17:30 jestem dostępny - i tak codziennie śmigam po robocie więc czemu nie śmignąć na rybkę :crossy:

no i cały weekend wolny :buttrock:

 

jestem za a nawet przeciw :crossy:

 

ja kurka w końcu na motobajzel nie trafiłem ale poprzednim razem też karkoweczke wciagnalem i byla kozacka :icon_mrgreen: choc to raczej była KARKÓWA :notworthy:

 

pzdr

R

Edytowane przez banka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jezeli beda chetne panie to również zapraszam

 

W takim razie proponuje srode godzina 17:30 może być 18 powiedzmy ze zbiorka na stacji benzynowej Shell - na ostrobramskiej kolo salonu BMW auto FUS - z tmtąd juz prosta droga nad zalew ... oczywiscie co do trasy rowniez mozemy sie dogadac ...

Chyba ze ktoś ma inna propozycję, ale prosze o konkrtne daty i godziny .... .

 

Pozdrawiam

Edytowane przez DRAKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję trasę przez Nieporęt ale nie robi mi to większej różnicy ;)

środa dla mnie może być jak na razie nie szykuje się siedzenie po godzinach w pracy :crossy:

tylko jeśli shell przy ostrobramskiej to bardziej 18:00 niż 17:30

 

pzdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję trasę przez Nieporęt ale nie robi mi to większej różnicy :bigrazz:

środa dla mnie może być jak na razie nie szykuje się siedzenie po godzinach w pracy :bigrazz:

tylko jeśli shell przy ostrobramskiej to bardziej 18:00 niż 17:30

 

pzdr

R

 

 

chętnie bym się podłączył ,ale niestety wśrode nie mogę... czwartek odpada bo wiadomo mecz, ale w piatek ,sobote lub niedziele :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motobajzel jak motobajzel... nakupilo sie pie**ol w stylu gogli i disclockow, zjadlo karkoweczke i juz!

A ja byłem jeszcze raz i mam właśnie kask taki jakiego szukałeś :D :)

Jeśli będę w fabryce moją czarną dziewczyną to też chętnie się podłączę na 18 :crossy: Dajcie jakiś namiar na PW - tak na wszelki wypadek... :cool:

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robimy spotkanie (kilka osób juz wie) o 17.30 na stacji Neste w Nieporęcie. To przy głównej trasie jak się jedzie z Marek, zaraz przy skręcie na Białobrzegi/Rynię. Jak chcecie razem sie wybrać z Wawy to umawiajcie się, a jak ktoś chce sam dojechać to zapraszam na miejsce i tam ustalimy gdzie konkretnie na tę rybkę :) Poczekamy na spóźnialskich do 17.45 bo wiadomo korki itp. Kto będzie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rybkę to polecam przy drodze do Serocka. Ryby tam pochodzą z łowisk z Mazur a nie z Makro. Co do rybki w porcie pilawa to nie zachęcam, troszkę wiem jak to się tam przygotowuje, ale wasze żołądeczki.

 

Smacznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...