Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Rybkowicze! :icon_question:

 

To, ze przez dluzsza chwile mnie nie bylo, wcale nie znaczy ze was olalam, nie nie nie! Po prostu zaczely mi sie studia na nowej uczelni, nadal pracuje i jeszcze tego wszystkiego nie ogarnelam odpowiednio... I jeszcze chwile mi to zajmie :/

 

Ale tymczasem, mam wazne info do przekazania:

znajoma z forum (ale nie rybkowicz), Wemi, regularnie organizuje wypady "dobroczynne" - do domu dziecka np. Tym razem jest propozycja na następną niedzielę (godzina do ustalenia, prawdopodobnie koło 11h): odwiedzić 18letniego Bartka pod Łodzia, który jest motocyklowym zapaleńcem, ale który w wyniku raka stracił nogę. W poniedziałek będzie w Warszawie na chemię, więc znow bedzie uziemiony przez jakis czas. I pytanie: czy ktoś odważy się wziąć go na plecak?

kto jest zainteresowany dołaczeniem albo pomoca w organizacji, kontakt z Wemi przez gg: 1753677

 

Co do koszulek - Mamiszon pokazal mi projekt z napisami, fajnie sie skomponowalo :icon_mrgreen: Dajcie znac czy cos jeszcze mam z tym kombinowac!

 

Pozdrawiam wszystkich Rybkowiczow :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wypadu po Bartka to ja niestety żadnych plecaczków nie wożę...

 

Odnośnie spotkania żałuję że nie mogłam z Wami pojechać gdziekolwiek pojechaliście, ale miło było Was zobaczyć.

 

Co do ogniska w Sulejówku to ja się piszę, bo moi Rodzice tam mieszkają (dajcie znac na [email protected]).

 

Pozdrowionka dla wszystkich :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe , fajnie że rundko (rondko) się spodobało, można powtórzyć tylko nie należy przesadzać bo jak kółko zrobimy jak wszyscy nie wjada to się zablokujemy :icon_biggrin:

 

Przepraszam jak ktoś komu się spieszylo nadrobił drogi :/

 

Nie lubię zagadek :icon_mrgreen:

 

A knajpa fajna, ale jedzenie średnie

Edytowane przez MichaelO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe , fajnie że rundko (rondko) się spodobało, można powtórzyć tylko nie należy przesadzać bo jak kółko zrobimy jak wszyscy nie wjada to się zablokujemy :icon_biggrin:

 

Przepraszam jak ktoś komu się spieszylo nadrobił drogi :/

 

Nie lubię zagadek :crossy:

 

A knajpa fajna, ale jedzenie średnie

 

musimy znaleźć takie większe rondko bez świateł na co najmniej 20 motocykli .... ciekawe co na to puszki :icon_mrgreen:

 

ja tam się nawpieprzałem jak dziki i nie narzekam :notworthy:

 

a co do nadrobienia drogi jak dla mnie git :biggrin: lepsza trasa, więcej jeżdżenia... same plusy :biggrin:

 

pzdr

R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ogniska w Sulejówku to ja się piszę,

 

A co z tym ogniskiem ??? :notworthy:

Bo jak ognisko to jestem za, chyba ze to po paintballu czy innej strzelaninie :icon_mrgreen:

Telefuny do mnie sa znane wiec prosze o info.

A co z niedzielnym jakims wypadem ??? :icon_biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno pisze ale dzięki za wczorajszą rybkę :icon_biggrin:

Było super i pomimo że pogubiliśmy Adbara (wiatr mu w uszy wiał bo nie słyszał że wracamy drugą strona Wisły do domu) to liczę że jeszcze jakaś rybka w tym roku będzie :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam

uLu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro z Roberto musimy dac odpowiedz w sprawie ogniska i imprezy w Przystanku Tarchomin w sobotę

11 pażdziernika o godzinie 15.00. Zapowiada się ciekawie tylko nie wiem ile ludzi reflektuje. Piszcie kto zdola sie doczlapac. W razie co czekam na BP na Modlińskiej w sobotę o godzinie 14.45 na tych co nie wiedza jak tam dojechac.

Pozdrawiam

Teosik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przywiezie Kierowca Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy :cool:

Pół roku nie jeździłem komunikacją miejską... więc szykuje się niezła jazda :D

Po takiej traumie na pewno będę musiał coś wypić :bigrazz:

 

Pozdrawiam,

R.

 

P.S. Pogoda na sobotę zamówiona :flesje:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Było super i pomimo że pogubiliśmy Adbara (wiatr mu w uszy wiał bo nie słyszał że wracamy drugą strona Wisły do domu) to liczę że jeszcze jakaś rybka w tym roku będzie ;)

 

 

Hehe.. AdBar sam sie zgubił ;).. spoko.. inna rzecz że tempo moja hondzia i plecaczek uznali za zbyt jakby to powiedzieć.. szybkie?? :smile: .. i pojechaliśmy swoimi kanałami..

 

Co do Tarchomina w sobotę do ja i dwa moje plecaki meldujemy się ok 15.

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez AdBar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...