Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich wędkarzy :flesje: A jedzonko było pyszne, polecam bigosik :crossy: Pan z golfa był bardzo nerwowy do czasu kiedy go przytrzymaliśmy, potem się chyba wystraszył i nie próbował nas taranować, kompletny świrus. Dzięki za miłe towarzystwo i pozdrawiam wszystkich :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich wędkarzy :bigrazz: A jedzonko było pyszne, polecam bigosik :flesje: Pan z golfa był bardzo nerwowy do czasu kiedy go przytrzymaliśmy, potem się chyba wystraszył i nie próbował nas taranować, kompletny świrus. Dzięki za miłe towarzystwo i pozdrawiam wszystkich :icon_rolleyes:

 

Wypada także wspomnieć o panu trombalskim z beemwu, który mnie obtrąbił za to że latać nie potrafię :bigrazz: Ale z laską jechał to musiał zareagować :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, następnym razem muszę się zebrać. Brakuje mi takiego relaksacyjnego polatania wokół komina, ale jednak dokądś. Ja to albo codziennie do roboty, albo raz na 2 miechy gdzieś dalej... Będę śledził wątek.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marina jechała do 2oo ale dlatego że mieszka obok, miała z wami jechać i się odłączyć do domu, co też zrobiła, widziałem jak machała, bo zostałem poczekać na tyły :)

 

PS

Zdjęcia ze smarowania łańcucha genialne :)

Nic tylko drukowac i w antyramę :clap:

Edytowane przez MichaelO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że w na wczorajszej rybce było kilku kolegów, którzy może nie mają wyrobionych nawyków jazdy w grupie powracam do linku zamieszczonego kiedyś przez Marinę z podstawowymi zasadami zachowania się

Wiadomo - chodzi o bezpieczeństwo przy tak dużej liczbie maszyn.

Jeśli ktoś się nudzi i nie daje rady dostosować się do tempa i zasad może po prostu indywidualnie dojechać do umówionego miejsca. (Nie będzie wtedy powodu rozpisywać się że rybka jest be bo mu się silnik gotuje :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wyrozumiałości, tak naprawdę to „rybka” jest przedszkolem jazdy w grupie i wiele osób właśnie pierwszy raz jeździ w tak licznej zorganizowanej gromadzie motocykli.

Kierownik Imprezy :lalag: narzucił odpowiednie tępo, a kto chce jechać w grupie musi dostosować się do prowadzącego.

 

Ostatecznie to spotkanie oraz jazda nie z musu tylko dla przyjemności. :)

 

Fotki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...