Skocz do zawartości

Niedzilne hasanko - otwarte dla wszystkich chętnych


szatanica
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lecimy jutro ( a własciwie już dzis :biggrin: na wycieczkę w okolice Twierdzy Modlin. Jest to wstępna koncepcja i głowy są otwarte na sugestie. Spotkanie: TU

 

Spotykamy sie o godzinie 14.00 na parkingu przed wypożyczalnią Beverly Hills na Toruńskiej. Ma to byc lajtowa, spokojna wycieczka...wersja dla emerytów:D Dojezdzamy na miejsce akurat na jakis obiadek. Wskakujta na swoja maszynki i przylatujecie do nas :smile:

 

kontakt - Kaśka 603603808

Edytowane przez szatanica

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana planów....niestety organizator szanowny się rozchorowała (znaczy się ja :icon_eek: i nie bede mogla uczestniczyc w wycieczcę. Dostałam jednak cynk od kolegi Macka, ze prawdopodobnie sie wybiorą, więc myśle, ze jednak ktoś sie na miejscu pojawi. Tym czasem ja idę sie kurowac i niedlugo nadrabiam straty :icon_question:

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam jednak cynk od kolegi Macka, ze prawdopodobnie sie wybiorą, więc myśle, ze jednak ktoś sie na miejscu pojawi.

 

Nikt się nie pojawił, co nie przeszkodziło, żeby nawinąć kolejne 250km na licznik. Pogoda miodzio, byle nie w mieście :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy jutro ( a własciwie już dzis :wink: na wycieczkę w okolice Twierdzy Modlin. Jest to wstępna koncepcja i głowy są otwarte na sugestie. Spotkanie: TU

 

Spotykamy sie o godzinie 14.00 na parkingu przed wypożyczalnią Beverly Hills na Toruńskiej. Ma to byc lajtowa, spokojna wycieczka...wersja dla emerytów:D Dojezdzamy na miejsce akurat na jakis obiadek. Wskakujta na swoja maszynki i przylatujecie do nas :biggrin:

 

kontakt - Kaśka 603603808

Apropos Twierdzy Modlin to w najblizszy piatek (6,7,8 czerwca) i weekend jest tam zlot motocyklowy organizowany przez koleżanki Amazonki: www.amazonswmc.pl

Jadę tam z kumplem w piatek i zostajemy do soboty.

Może sie przyłączycie, blisko w sumie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm w piatek niedaleko modlina , na poligonie w Kazuniou rozpoczyna sie zajjebisty zlot klubu AMAZONS ....wstepnie myslmy z Mackiem by tam ruszyć

 

Easy

 

Ale ja jestem głupia c*** (jak to w tym dowicipie o czerwonym kapturku :)Szkoda, ze nie sprawdzialm posta wczesniej...bylismy na Amazonkach i moglismy sie spiknąc.... Mamy kilka fajnych foteczek.Jak Wam sie podobało? mysmy zawinęli na godzinke w sumie tylko...podjechalismy do Twierdzy, wypilismy po coli i tyle...na nocke nie dało sie zostac..

Edytowane przez szatanica

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja jestem głupia c*** (jak to w tym dowicipie o czerwonym kapturku :)Szkoda, ze nie sprawdzialm posta wczesniej...bylismy na Amazonkach i moglismy sie spiknąc.... Mamy kilka fajnych foteczek.Jak Wam sie podobało? mysmy zawinęli na godzinke w sumie tylko...podjechalismy do Twierdzy, wypilismy po coli i tyle...na nocke nie dało sie zostac..

 

Czekam na link do Twoich fotek lub MMS

pozdr

arab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, wszyscy czekamy... zwłaszcza Ci którzy nie byli :biggrin:

 

 

A prosie prosie: --------------------------->TU

 

Czekam na link do Twoich fotek lub MMS

pozdr

arab

 

A co z naszym śmignakiem i Fazereczką jutro?

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo fotki urocze... ale gdzie te amazonki??? ;)

A kolegę z jego żółtym spirytem ;) ;) nie dawno miałem przyjemność poznać w McDonaldzie - pozdrowionka! ;)

 

Świat jest mały...ot co...:clap:

Złoty środek ludzie, bo inaczej idzie zwariować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...