Skocz do zawartości

jaki olej i świece do Kawasaki Vn 800


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Poradzę sobie.

Nurtuje mnie natomiast kolejny, banalny pewnie problem. Jak się sprawdza poziom oleju?

Daleko tak nie pociągnę. Może ktoś posiada jakąś elektroniczną wersję instrukcji obsługi? Ułatwiło by mi to znacznie życie.

nie instrukcja, bo serwisówka - ale myślę że będzie równie przydatna

VN800 tylko chyba trzeba się zarejestrować żeby ściągnąć (za free) :wink:

Edytowane przez cathykgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okienko kontrolne- dół silnika lewa strona. aha - przy wymianie nie lej wg instrukcji (np.3 l), tylko wlej 2,8 l i ew. dolej. Zwracaj uwagę także na czujnik bocznej kosy (odcina zapłon :bigrazz: ) - po dłuższym postoju(powyżej miesiąca) psiknij WD40. Najlepszy olej do VN800 to wg mnie Castrol czerwony półsyntetyk - znacząca różnica w porównaniu do BellRay czy Mobila. poza tym przydałoby się wypruć wydechy (ale K&N'a nie polecam) ... i... w palnik - bo (oprócz HD ;) ) Vulcany to najlepsze motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, znalazłem jednak sam wcześniej - choć nie spodziewałem się, że będzie to aż tak nisko.

Cały czas chodzi mi po głowie Motul, ale rozważę też tego Castrola.

Czujnik działa w ten sposób, że silnik gaśnie przy próbie ruszenia. Więc chyba ok. Choć w poprzednim moto samo rozłożenie nóżki odcinało zapłon.

Nad tłumikami też się zastanawiam. Choć na kompletne wybebeszenie to raczej się nie zdecyduje. Myślę o jakimś rozwierceniu - poczytam trochę to zdecyduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...