Skocz do zawartości

Motocykliści z wizytą w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul.Chodźki w Lublinie


JOAŚKA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, dla tych co lecą od Lubartowa. Zbieramy się 13.00 na parkingu restauracji piastowskiej w Niemcach. 100 metrów po minięciu kościoła skręcać w prawo na skrzyżowaniu( w sumie jedyne takie w Niemcach):buttrock: Bede już czekał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no normalnie i'm impressed :icon_mrgreen: wielkie dzieki wszystkim ktorzy zabrali sie z nami do łucki. czekamy teraz do siodmego. Joaska-filma gdzies zamontujcie :icon_mrgreen: no piknie bylo :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ!

Siły nie mam mówić i pisać ale fotek kilka bardzo proszę

 

http://picasaweb.google.pl/ASIULEC.S/DuEDz...in1Czerwca2008r

Dzisiaj tylko WIELKIE DZIĘKI za wszystko :buttrock: :crossy: :icon_rolleyes:

Rozgadam się jutro.Padłam na mordeczkę :biggrin: Ale za trzecim podejściem na Plac Zamkowy udało mi się kupić loda.Mniam :biggrin:

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Nulce i wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania i wykonania tej całej imprezy, darczyńcom i uczestnikom, wyszło bardzo fajnie Cool

tylko czemu tak krótko w tej panoramie było Evil or Very Mad ?

 

mati nie poznałem Cię heh Ty chyba też mnie nie bardzo w pierwszej chwili ?"

Edytowane przez czarek thunder-c
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Nulce i wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania i wykonania tej całej imprezy, darczyńcom i uczestnikom, wyszło bardzo fajnie Cool

tylko czemu tak krótko w tej panoramie było Evil or Very Mad ?

 

mati nie poznałem Cię heh Ty chyba też mnie nie bardzo w pierwszej chwili ?"

 

hehe dopiero po pewnym czasie sobie przypomniałem;]

Aftys.....bosko z tym balonikiem wyszedłes :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super inicjatywa z tym dniem dziecka. Miasto Lubartów ożyło, dzieci dostały to, czego może my jako kurduple nie mieliśmy okazji zaznac, noi ludzie może przyzwyczają sie do jednośladów. Rzadko kiedy czerpie sie tak wielką radośc z posiadania motocykla. Uśmiech dziecka wyraża wszystko... Będę wdzięczny, jak ktoś wrzuci zdjęcia z LBR i Łucki na forum. W sobote KAPUCYNALIA. Zapraszamy!!! Pozdrawiam: YAMAHA RACING ZŁOTY FAZER :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło masz,ja myslałem ze was tu na forum nie ma :P myslelismy ze pierwsza parada pojedzie w kapucynalia,ale bedzie to druga,a co do wielkosci pewnie najwieksza w tym roku. a z tym tvp3 to smiech na sali "do niektorych zabawa przyjechała" i koniec tematu. OMG! porazka.

dlatego nie ogladam tv... "telewizja kłamie"

 

myslałem ze tu sie nigdy nic nie ruszy,ale nagle pojawili sie motuzysci z regionu :)

zbijam zarabiac na paliwo :flesje: wrzucac foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...