Skocz do zawartości

Gas Gas EC 125


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam hard enduro 125 ostatnio trafilem na gas gasy. Samą markę znam już od dłuższego czasu, ale nie wiem zupełnie co to za motocykle :lalag:

Zastanawiam się nad kupnem GG model EC 125 lub EC 200. Cena jest atrakcyjna, przekonuje mnie świetny wygląd, markowy osprzęt [amortyzatory Ohlins-a].

Czy ten sprzęt może się równać z KTM EXC lub husqvarną WR 125? Wiem, że swojego czasu reprezentacja Polski jeździła na gasgasach, w tym takze ec 125 wiec wyglada na to że tak. Mógłby ktoś powiedzieć na ten temat? Słyszałem,że te sprzęty są awaryjne... prawda to?

 

Ogólnie chciałbym wiedziec... jak to zapierd*la? :notworthy:

 

Pozdro. uzyłem opcji szukaj,

 

ps: przykładowy gas gas

http://moto.allegro.pl/item364757645_gas_g...ki_yamacha.html

Edytowane przez cubix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: mocowo i zawieszeniowo jest może i lepsze od swojego pomarańczowego kuzyna. Ale wiadomo jak GAS GASy wypadły kiedy dosiadała je kadra Poslki. Gas gas i zgasł, przykrość jest następująca nie jest to sprzet tak popularny jak np. EXC co za tym idzie nie ma tylu części. Paktycznie pozostaja nam oficjalni importerzy, których notabene jest dwóch:

 

DIM-POL Jacka Błaszczyka autoryzowany salon - Łódź

PS BIKES - Kraków

 

Swego czasu dosiadałem EC 300, bardzo miło wspominam złote zawieszenie ohlinsa, ale lubiało się coś dziać (drobne usterki)

 

Na Polskie warunki jest to sprzet egzotyczny stąd niska cena używanych egzeplarzy, we Francji bardzo popularny, tak samo jak jak np. Aprilia RVX, Sherco (http://www.sherco.com/enduro_45.html) (W Polsce niewidoczny we Francji i owszem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki macie problem z częściami poza skrzynią i zapłonem.

bo reszta, czyli tłok, korba, uszczelniacze, zaciski, przewody hamulcowe, klocki, zestawy napędowe, elementy zawieszenia oraz plastiki są tak samo dostępne jak do innych marek

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie pozostaje kwestia trwałości [?]

 

tak samo jak np. EXC 125

 

nie wiem jaki macie problem z częściami poza skrzynią i zapłonem.

bo reszta, czyli tłok, korba, uszczelniacze, zaciski, przewody hamulcowe, klocki, zestawy napędowe, elementy zawieszenia oraz plastiki są tak samo dostępne jak do innych marek

 

Nie zupełnie bo np. na ebayu nie kupisz sobie korby hod rods'a, czy pivota works zestawu do główki ramy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...