Skocz do zawartości

JÓZEFÓW, OTWOCK, OKOLICE


marchewa1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak będzie pogoda to w niedzielę (tj. jutro) możnaby sie gdzieś spotkać. Dzisiaj to nie mam szans. Żona w pracy a ja z synem do późnego wieczora sam w domciu.

 

 

A tak z innej beczki - wczoraj wieczorem pośmigałem trochę z moim kumplem (CBF600N). Około godziny 22.00 wracałem do domciu spokojnie turlając sie Zwoleńską w kierunku torów kolejowych. Ostatnie krzyżowanie przed torami (z ulicą Mrówczą) jest miejscem gdzie prawie codziennie są stłuczki - ludzie często wyjeżdżają z Mrówczej na Zwoleńską lub ją przecinają beztrosko - często jest BUUUM. Wiedząc o tym dojeżdżam zawsze do tego skrzyżowania z ostrożnością.

Tak też byłko i wczoraj. Jechałem około 50-60 km/h i przed skrzyżowaniem zwolniłem jeszcze trochę.

No i ................

 

 

.........do zderzenia brakowało może maksymalnie 0.01s !

Zdążyłem wjechać na skrzyżowanie i jak byłem w połowie jakiś palant jadący Mrówczą z lewej strony przeleciał za moim plecami hamując z piskiem przecinając skrzyżowanie! A był przecież na drodze podporządkowaniej!

Gdybym jechał minimalnie wolniej lub gdyby ten koleś jechał jeszcze ciut szybciej przywaliłby we mnie centralnie...

Jeszcze nigdy nie byłem tak blisko od zgodnu.... Dzieliło mnie dosłownie maksymalnie kilka centymetrów i ułamki sekundy.

Kolo jechał tak szybko, że wjeżdżając na skrzyżowanie nie zarejestrowałem w ogóle, żeby jakis pojazd jechał Mrówczą, a kątem oka zerknąłem tam - z przyzwyczajenia. Nie wiem nawet jaki to był samochód.

Może to dziwne, ale jeszcze do tej pory mam wrażenie, że to był jakiś sen czy coś w tym rodzaju.

 

Całe szczęście, że rozdzieliliśmy się z kumplem chwilę wcześniej i on pojechał do siebie, bo cały czas jechał za mną. Gdybyśmy w tym miejscu jechali razem to kolega nie miałby żadnych szans na uniknięcie zderzenia. Możliwe również, że ten puszkasz walnąłby mnie a mój kumpel wbiłby się w niego. I takim oto sposobem skasowałby dwóch ludzi na raz...

 

 

Ludzie, APELUJĘ DO WAS - myślcie za innych i miejcie "oczy dookoła głowy", bo dosłownie w każdej chwili można zostać trafionym...

 

Swoją drogą, żałuję, że nie zawróciłem i nie pojechałem za gościem - mam wrażenie, że kolo mógł być "na bani" - bo jak inaczej wytłumaczyć, że zapie**alał po nocy przecinając skrzyżowania beztrosko jakby nigdy nic, niezważając na nic dookoła? Nie chce mi się wierzyć, że można być aż tak głupim i świadomie na trzeźwo robić takie rzeczy - przecież gdyby zamiast na mnie trafił dajmy na to na jakąś ciężarówę, to sam miałby niewiele większe szanse na wyjście z tego cało niż ja po zdrerzeniu z nim.

 

K**wa, jeszcze jestem w szoku... :P

Edytowane przez goramo

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że nic Ci się nie stało, a swoją drogą to wypadałoby nie odpuszczać i dopaść h.... i wpie....... mu tak żeby zmienił przyzwyczajenia i trasę.Przecież ten h.... mógłby osierocić Twoje dzieci!!!

Nie mów żonie, bo to mogłoby być zgubne.

A co do jutra to chętnie bym gdzieś śmignął ,ale nie daleko bo mam mieć podobno gości.O ile nie będzie padać to po 11-ej puść sms-a albo napisz na forum gdzie się spotkamy.

 

mój tel 697 727 447. pozdrowionka,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przyłącze. Proponuje 11:30 na stacji benzynowej (chyba BP) w Miedzylesiu, przy stacji kolejowej. To jest chyba skrzyżowanie Patryjotów i Zwoleńskiej - prawie tam gdzie samochód chcial przejechać kolegę goramo. Na wszelki wypadek mój numer to 505148696.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie będzie nas więcej :)

 

To i ja sie przyłącze. Proponuje 11:30 na stacji benzynowej (chyba BP) w Miedzylesiu, przy stacji kolejowej. To jest chyba skrzyżowanie Patryjotów i Zwoleńskiej - prawie tam gdzie samochód chcial przejechać kolegę goramo. Na wszelki wypadek mój numer to 505148696.

 

jadąc w stronę Otwocka to po prawej czy lewej stronie torów jest BP? niezbyt znam ten teren.Będę jechał z Zielonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej.

 

Z Zielonki to chyba polecisz Strażacką - dalej cały czas prosto, tory będą po prawej i pierwszy przejazd to jest dopiero w Miedzylesiu przy stacji kolejowej. Jak przejedziesz tam na prawa stronę to wyjedziesz prosto na stacje beznynowa.

Edytowane przez tedarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej.

 

Z Zielonki to chyba polecisz Strażacką - dalej cały czas prosto, tory będą po prawej i pierwszy przejazd to jest dopiero w Miedzylesiu przy stacji kolejowej. Jak przejedziesz tam na prawa stronę to wyjedziesz prosto na stacje beznynowa.

 

Dzięki, do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prawej.

 

Z Zielonki to chyba polecisz Strażacką - dalej cały czas prosto, tory będą po prawej i pierwszy przejazd to jest dopiero w Miedzylesiu przy stacji kolejowej. Jak przejedziesz tam na prawa stronę to wyjedziesz prosto na stacje beznynowa.

 

Może bym się wybrał? To kto jedzie bo w 2 moto to tak słabo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, to bym się podłączył. :icon_mrgreen: :biggrin:

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! :biggrin:

 

Panowie, dzięki za wspólny wypad. Było super :lalag: - piękna pogoda, piękne maszyny no i przede wszystkim fajni ludzie :icon_biggrin:

 

Tedarek, szkoda, że nie cyknąłeś sprzętów na rynku w Czersku lub nad brzegiem Wisły :wink: .

Ale mam nadzieję, że się jeszcze nie raz spotkamy, o ile aura będzie łaskawa oczywiście.

 

 

Pozdrawiam wszystkich!

 

Szerokości! :crossy:

 

 

P.S.

Mod-ek - fajnie wyczaiłeś moment do przystopowania ruchu na rondzie w G-K :lalag:

 

Tedarek - kolega Piotrek, który z nami jechał na CBF-ce nie ma jeszcze nick'a na forum, ale z pewnością szybko nadrobi zaległości :wink:

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach wiesz, :crossy: rybkowa szkoła. :biggrin: :icon_biggrin: Dzięki za bardzo fajną przejażdżkę. :lalag: Jeszcze kilka takich powrotów z Zulusem i maszyna się rozpęknie. :lalag: Pozdrawiam serdecznie.

Edytowane przez mod-ek

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach wiesz, :crossy: rybkowa szkoła. :biggrin: :icon_biggrin: Dzięki za bardzo fajną przejażdżkę. :lalag: Jeszcze kilka takich powrotów z Zulusem i maszyna się rozpęknie. :lalag: Pozdrawiam serdecznie.

 

Trzeba było mówić, że nie nadążasz to bym zwolnił:wink: Też dzięki za fajowy wypad. Takie spontany są często najlepsze. Zobacze co mój fon sfocił i podeślę Darowi co by dorzucił do galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...