Skocz do zawartości

JÓZEFÓW, OTWOCK, OKOLICE


marchewa1973
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak troche nie w temacie, ale że blisko mam do Was to zapytam.

 

W najblizszy weekend, 6-8 czerwca, w Nowym Dworze (albo Twierdza Modlin) jest zlot organizowany przez WMC Amazons.

Ja jade z kumplem w piatek, ruszamy z Sulejówka ok 17.30-18-ta.

Wybiera sie ktoś z Was ? Moglibysmy sie zebrać i zawitać wiekszą grupą :D

 

Pozdrawiam

STYK (z "okolicy")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowym na forum mieszkam w Falenicy wiec jedna trasa do Wawy , chętnie umowie się na jakąś przejażdżkę w tygodniu.

 

Pozdrawiam

 

Witam,

 

Jestem nowy na forum mieszkam w Falenicy wiec jedna trasa do Wawy , chętnie umowie się na jakąś przejażdżkę w tygodniu.

 

 

Pozdrawiam

 

Radek

 

skype: radepacewicz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem nowym na forum mieszkam w Falenicy wiec jedna trasa do Wawy , chętnie umowie się na jakąś przejażdżkę w tygodniu.

 

Pozdrawiam

 

Radek

 

skype: radepacewicz

 

siemasz DREKE

można powiedzieć, że mieszkamy po sąsiedzku (stacjonuję w Michalinie). Napisz w jakich godzinach dysponujesz czasem po południu. W tym tygodniu odpadam (wpadła rodzinka i muszę czynić honory domu) ale niedziela po 12.00 jak najbardziej. Latam codziennie do roboty sprzętem, więc też coś można pomyśleć w tym temacie.

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemasz DREKE

można powiedzieć, że mieszkamy po sąsiedzku (stacjonuję w Michalinie). Napisz w jakich godzinach dysponujesz czasem po południu. W tym tygodniu odpadam (wpadła rodzinka i muszę czynić honory domu) ale niedziela po 12.00 jak najbardziej. Latam codziennie do roboty sprzętem, więc też coś można pomyśleć w tym temacie.

pozdrawiam

m.

 

Siemka marchewa,

ja też stacjonuję w Michalinie :) kontakt z Tobą innym kanałem (forum gazeta) mój plecaczek podłapał a ja widziałem Cię któregoś dnia na tej Twojej ładnej zielenince - na rondzie w Falenicy się mijaliśmy kilka dni temu. Zakładam, że to byłeś Ty bo widziałem fotkę Twojego bikea a innego takiego w okolicy nie widziałem :(

Powiedz a jaką traską latasz do pracy koło tej ósmej do wawy?

Ja tak latam koło 8:30 bardziej i na 9 się spoko wyrabiam - miejsce docelowe rondo starzyńskiego więc cały czas Wałem Miedzyszyńskim śmigam a w Miedzyszynie się na niego przebijam.

 

Pozdro,

Erni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka marchewa,

ja też stacjonuję w Michalinie :wink: kontakt z Tobą innym kanałem (forum gazeta) mój plecaczek podłapał a ja widziałem Cię któregoś dnia na tej Twojej ładnej zielenince - na rondzie w Falenicy się mijaliśmy kilka dni temu. Zakładam, że to byłeś Ty bo widziałem fotkę Twojego bikea a innego takiego w okolicy nie widziałem :D

Powiedz a jaką traską latasz do pracy koło tej ósmej do wawy?

Ja tak latam koło 8:30 bardziej i na 9 się spoko wyrabiam - miejsce docelowe rondo starzyńskiego więc cały czas Wałem Miedzyszyńskim śmigam a w Miedzyszynie się na niego przebijam.

 

Pozdro,

Erni

no witam serdecznie sąsiada

podzękowania dla plecaczka za kontakt z Tobą. do pracy latam tak między 7.45 a 8.15 w zależności od tego czy jedną herbatkę robie na tarasie czy dwie. wybrałem traskę ul. Patriotów bo nie trzeba się przeciskać między autkami a z marsa/płowiecka wskakuję na siekierkę. pracuję na powsińskiej zaraz za mostem po lewej stronie. wybacz mi nieuwagę na rondzie w falenicy, ale emocje są w dalszym ciągu ogromne. musze się hamować żeby tych 120 kucyków w pełni z rana nie wykorzystywać. cieszę się jak dziecko :wink: mimo, że nawinąłem już z 1000 km.

może spotkamy się gdzieś po południu w niedzielę, tak co by sprzęty pooglądać :P , no albo gdzieś poatać :wink: ?

może się ktoś z obecnych na forum dołączy :smile: ?

 

czekam na info

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka marchewa,

ja też stacjonuję w Michalinie ;) kontakt z Tobą innym kanałem (forum gazeta) mój plecaczek podłapał a ja widziałem Cię któregoś dnia na tej Twojej ładnej zielenince - na rondzie w Falenicy się mijaliśmy kilka dni temu. Zakładam, że to byłeś Ty bo widziałem fotkę Twojego bikea a innego takiego w okolicy nie widziałem :D

Powiedz a jaką traską latasz do pracy koło tej ósmej do wawy?

Ja tak latam koło 8:30 bardziej i na 9 się spoko wyrabiam - miejsce docelowe rondo starzyńskiego więc cały czas Wałem Miedzyszyńskim śmigam a w Miedzyszynie się na niego przebijam.

 

Pozdro,

Erni

Siema Chłopaki

 

Dopracy też jeżdze motocyklem gdzies kolo 7:30 wyruszam bo na 8:15 na kasprzaka jade.

 

Wieczorkami w tygodniu nie ma sprawy, ewentualnie niedziela wieczorkiem bo w sobote moj staruszek sobie jezdzi. Moze jakis wspolny wypadzik po okolicy ?

 

albo wypadzik do 2oo ??

 

czekam na propozycje,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to propnuje niedziela, 15.00, pod falą i ustalimy gdzie lecimy. może nad zalew na rybkę?

 

dla mnie ciut za wczesnie bo na 12 mam paintballa - a wieczorkiem dwa mecze w naszej grupie ... pozdrawiam

Edytowane przez DRAKE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... do pracy latam tak między 7.45 a 8.15 w zależności od tego czy jedną herbatkę robie na tarasie czy dwie...

ja niestety przed 8 nie dam rady bo po 8 dopiero opiekunka się zjawia do dziecka, jak się wybiorę to najwcześniej 8:30 jest.

A na, którą godzinę do pracy jeździsz?

 

...wybrałem traskę ul. Patriotów bo nie trzeba się przeciskać między autkami a z marsa/płowiecka wskakuję na siekierkę. ...

no co Ty, trochę manewrów między autami na "zerowej" prędkości dobrze robi, sprawności człowiek nabiera :D

 

... musze się hamować żeby tych 120 kucyków w pełni z rana nie wykorzystywać. cieszę się jak dziecko :D mimo, że nawinąłem już z 1000 km. ...

o stary to ja mogę tylko spalinki po Tobie powąchać, u mnie 40 starych ale jarych szkap za to basik z rury to prawdziwa poezja a z drugiej strony to też nie chciałem na początek, żeby mi maszyna spod dupy wyrywała - w sumie to dopiero we wrześniu zeszłego roku prawko na "A" zrobiłem a nastukałem już 3 tysie

 

...może spotkamy się gdzieś po południu w niedzielę, tak co by sprzęty pooglądać :P , no albo gdzieś poatać :P ? ...

no bardzo chętnie możemy się spyknąć coby się motury powąchały ale wieczorkiem podejrzewam dopiero byłbym w michałku :D

w kajak zajefajny zainwestowałem i z dzieckiem na spływ po Pilicy się wybieram 20km z nurtem - zabawa się szykuje przednia...

z tego co kojarzę to i u Ciebie dorobek w postaci dziecka na stanie się znajduje, zapraszam jakby co, w Warce wypożyczalnia kajaków jest, 45 zł za dzień i 1,80zł za km w górę rzeki zawożą - w kupie weselej, jak planów nie masz na niedzielę a spływ 5-6 godzin zajmuje...

 

Jak ktoś z kolegów/żanek zainteresowany to zapraszam a szczegóły na privie mogę podać coby nie na temat na tym forum nie pisac...

 

Pozdr,

Erni

Edytowane przez Erni001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kajak zajefajny zainwestowałem i z dzieckiem na spływ po Pilicy się wybieram 20km z nurtem - zabawa się szykuje przednia...

z tego co kojarzę to i u Ciebie dorobek w postaci dziecka na stanie się znajduje, zapraszam jakby co, w Warce wypożyczalnia kajaków jest, 45 zł za dzień i 1,80zł za km w górę rzeki zawożą - w kupie weselej, jak planów nie masz na niedzielę a spływ 5-6 godzin zajmuje...

 

 

Pozdr,

Erni

 

chętnie na spływ się wybiorę, niestety inną razą. w niedzielę staruszek leci na syberię i musze go do samolotu podstawić jakoś koło 14.00 a i moje panny do myśli muszę przyzwyczaić.

jeżeli wiara miałaby czas koło, powiedzmy 17-18 w niedzielę ,to umówmy się w tych godzinkach pod falą w falenicy albo gdzieś w józku. czekam na propozycję.

dzisiaj jadąc do pracy :biggrin: mało co gleby nie zaliczyłem. driver jadąący przede mną nie zauważył :D wydzwoninych samochodów na lewym pasie no i było dużo dymu :rolleyes: . stopa mnie napiepsza :evil: bo mnie się koło przednie zablokowało, kierownica skręciła i musiałem się podeprzeć nogą (tak koło setki). a że w "laczkach" do firmy latam :bigrazz: to mam lekko zelówkę przytopioną :crossy: .

szerokości

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jadąc do pracy :biggrin: mało co gleby nie zaliczyłem. driver jadąący przede mną nie zauważył :D wydzwoninych samochodów na lewym pasie no i było dużo dymu :rolleyes: . stopa mnie napiepsza :evil: bo mnie się koło przednie zablokowało, kierownica skręciła i musiałem się podeprzeć nogą (tak koło setki). a że w "laczkach" do firmy latam :bigrazz: to mam lekko zelówkę przytopioną :crossy: .

szerokości

m.

 

A wypadeczek to gdzie był ? Może na siekierkowskim ?? Bo nie sądze ze gdzies wiecej po drodze dalo rade pojechac ...

 

Ja jezdze z pleczaczkiem wiec zdecydowanie wolniej - i wole jak stoja niz jak jada samochody bo jakos pewniej sie czuje - doswiadczenia u mnie nie za duzo - dopiero od kwietnia pomykam - 3 tys nakrecone - jedna gleba ...

 

Spodobal mi sie pomysl z tym zalewem - na rybke ... tylko jak juz pisalem w weekend nie za bardzo ... raczej wole w tgodniu... jutro wybieram sie na moto bazar zakupic sakwy - a dzisiaj bede motowal stelaze ...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano na siekiryzadzie. a jeżeli chodzi o rybkę to w tygodniu jak najbardziej.

pozdro

m.

 

To juz wiem czemu taki duzy korek byl rano na wale zaraz przed siekierkowskim ...

 

Juz 2 raz w ciagu ostatnich 2 tygodni podobna akcja dzieje sie rano ...

 

Pozdrawiam i w takim razie wustalimy cos dokladnie w weekend.

 

Miłego weekendu

DRAKE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...