Skocz do zawartości

zmiana miejsca egzaminu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam takie zapytanko, licze na wasze odpowiedzi. Opłacilem i umowilem termin egzaminu panstwowego, dokladniej to powtorki. Orientujecie sie czy jest jeszcze jakas nikla szansa na zabranie papierow i przeniesienie sie do innego miasta? Chcialbym takze odzyskac pieniadze, bo dla takiego gowniarza jak ja to kupe kasy i troche sie musze pomordowac zeby je zarobic. Wiem, ze strzelilem glupote nieslychana, moze tak strasznie mnie nie zjedziecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie zapytanko, licze na wasze odpowiedzi. Opłacilem i umowilem termin egzaminu panstwowego, dokladniej to powtorki. Orientujecie sie czy jest jeszcze jakas nikla szansa na zabranie papierow i przeniesienie sie do innego miasta? Chcialbym takze odzyskac pieniadze, bo dla takiego gowniarza jak ja to kupe kasy i troche sie musze pomordowac zeby je zarobic. Wiem, ze strzelilem glupote nieslychana, moze tak strasznie mnie nie zjedziecie.

 

 

Papierów Ty sam osobiście zabrać nie możesz...jak sie orientuje to piszesz podanie o przeslanie papierow do danego osrodka,a co do pieniedzy to odzyskasz bodajże tylko połowe(za odwołanie egzaminu).

Jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi :banghead:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki, chyba jednak bede sie musial jakos przemordowac przez to cale prawo jazdy. Wiecie moze czy ma sznse wejsc ustawa o osrodkach egzaminacyjnych w kazdym miescie powiatowym?

Edytowane przez dante_x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...